رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ ماجرای تیراندازی در بزرگراه آزادگان تهران را تشریح کرد.
کد خبر: ۱۴۲۵۹۲۳

به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ حسین باباپور گفت: با انجام رصد و پایش و پیگیری‌های شبانه‌روزی و فعال‌سازی گشت‌های آشکار و پنهان پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در محور‌ها و بزرگراه‌های منتهی به پایتخت، مأموران این پلیس به یک دستگاه خودروی سواری دنا که در حوالی بزرگراه آزادگان در حال تردد بود، مشکوک شده و رفتار آن را تحت نظر قراردادند.

وی با بیان اینکه در ادامه مأموران با استفاده از گشت آشکار نسبت به صدور دستور ایست و توقف خودرو اقدام کردند، گفت: راننده سواری دنا در ادامه بدون توجه به فرمان ایست پلیس، با انجام حرکات مارپیچ و رانندگی پر سرعت و خطرناک به راه خود ادامه داده و سعی در فرار از دست پلیس را داشت. در همین راستا تعقیب و گریز میان پلیس و متهمان آغاز شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ ادامه داد: دقایقی پس از شروع تعقیب و گریز مأموران ناگزیر شدند که در راستای صیانت از شهروندان در حال تردد در بزرگراه به ناچار با اخطار ایست و شلیک هوایی اقدام به متوقف کردن خودروی مذکور کردند، اما باز هم متهم با بی‌توجهی اقدام به فرار کرد که در نهایت با اجرای طرح مهار و شلیک دقیق سرتیم عملیات لاستیک خودرو مورد اصابت گلوله قرار گرفته و در نهایت خودروی مذکور متوقف و راننده آن نیز دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد.

باباپور با اشاره به انجام بازرسی از خودروی مذکور گفت: با توقف خودرو مأموران اقدام به بازرسی از آن کردند که در جریان آن ۶۸ کیلوگرم ماده روانگردان شیشه کشف و ضبط شد. خودروی مذکور نیز به پارکینگ منتقل شد.

وی با بیان اینکه متهم در جریان بازجویی‌ها به جرم خود اعتراف کرد، گفت: این فرد به همراه پرونده متشکله و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد. تحقیقات تکمیلی در خصوص این پرونده همچنان در حال انجام است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها