مراسم معارفه سید مرتضی فاطمی به سمت سرپرست معاونت بیمه‌ای اداره کل تأمین اجتماعی استان اصفهان با حضور مدیرکل،معاون تعهدات بیمه ای و جمعی از رؤسای ادارات این اداره کل برگزار شد.
کد خبر: ۱۴۲۴۸۶۳

جام جم آنلاین اصفهان؛ مراسم معارفه سید مرتضی فاطمی به سمت سرپرست معاونت بیمه‌ای اداره کل تأمین اجتماعی استان اصفهان با حضور مدیرکل،معاون تعهدات بیمه ای و جمعی از رؤسای ادارات این اداره کل برگزار شد.
در این مراسم حاجی کاظمی مدیرکل تأمین اجتماعی استان اصفهان ضمن قدردانی از خدمات محمدرضا آقایی معاون بیمه‌ای اسبق و اکبر محمد هاشمی معاون تعهدات بیمه ای این اداره کل با توجه احاله سرپرستی معاونت منابع بیمه ای در این مدت به ایشان، گفت: با توجه به سهم حوزه بیمه‌ای در تأمین منابع، باید با تمام قوا شرایط صندوق تأمین‌اجتماعی را به پایداری برسانیم و در این مسیر تلاش کنیم و بدون در نظر گرفتن القاب و سمت های سازمانی در مسیر اهداف گام موثر برداریم.
وی گفت اگر در زمان مسئولیت توانستیم مسیری را اصلاح کنیم و در راستای خدمت به جامعه و سیستم موثر باشیم مسؤلیت خود را به درستی انجام داده ایم.

 سید مرتضی فاطمی معاون جدید بیمه‌ای سازمان تامین اجتماعی نیز در این مراسم گفت: امیدوارم خدا توفیق خدمت رسانی دهد و از همه ظرفیت‌ها استفاده کنیم تا بتوانیم رو به جلو حرکت کنیم و به آحاد مردم خدمت کنیم.
 گفتنی است سید مرتضی فاطمی پیش از این رئیس اداره وصول‌ حق بیمه اداره کل تأمین اجتماعی استان اصفهان بود.

متن حکم انتصاب صادر شده از سوی مدیرکل تأمین اجتماعی استان اصفهان برای انتصاب سرپرست معاونت منابع بیمه ای بدین شرح است:

جناب آقای سیدمرتضی فاطمی محمدی
رئیس محترم اداره وصول حق بیمه اداره کل           
باسلام و صلوات بر محمد و آل محمد(ص)
      نظر به تعهد، تخصص و تجارب جنابعالی و در اجرای نامه شماره 1004‏‏/1402‏‏‏/8000 مورخ 15‏‏‏/05‏‏‏/1402 معاون محترم فرهنگی، اجتماعی و امور استانها، به موجب این حکم از سمت فوق بعنوان سرپرست معاونت منابع بیمه ای اداره کل منصـوب می شوید، امیدوارم با توکل به خداوند متعال و رعایت جوانب شرعی و قانونی، امانت داری، مقررات مربوطه، توجه به منابع و مصالح سازمان، استفاده از تمام ظرفیت ها و سرمایه های انسانی مبتنی بر برنامه ریزی و پایش عملکرد در راستای نیل به اهداف تبیین شده به ویژه اصول و سیاست های نظام جامع تامین اجتماعی و صیانت از حقوق شرکای اجتماعی سازمان اعم از بیمه شدگان، بازنشستگان و کارفرمایان تلاش نمائید. توفیقات روز افزون جنابعالی را در راه خدمت شایسته به مخاطبین محترم سازمان از خداوند منان مسألت دارم.

/* هاجر مقضی خبرنگار جام جم آنلاین

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها