در ادامه جشن مهر عاطفه ها صورت گرفت؛

توزیع 1000 بسته تحصیلی دیگر میان دانش آموزان نیازمند

صبح روز سه شنبه چهارم مهر ماه، جشن عاطفه ها در بوشهر با هدف کمک به تأمین مایحتاج تحصیلی 14 هزار دانش آموز نیازمند و مورد حمایت کمیته امداد، در مدارس سراسر استان بوشهر برگزار شد
کد خبر: ۱۴۲۳۹۸۳

به گزارش جام جم و به نقل از سایت خبری کمیته امداد، جشن عاطفه ها صبح روز سه شنبه همزمان با سراسر کشور در مدرسه دخترانه نبوت بوشهر با حضور دانش اموزان، مسئولان کل آموزش و پرورش و کمیته امداد استان برگزار شد.
عباس روشن مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر، در این همایش اظهار داشت:جشن عاطفه ها هر ساله همزمان با سراسر کشور به منظور کمک به تامین نیازهای تحصیلی دانش آموزان نیازمند هم استانی با شعار آینده ساز باشیم برگزار شد.
روشن در خصوص روزشمار برنامه های جشن عاطفه ها در استان گفت: این جشن عاطفه ها  از 25 شهریور شروع شده و تا ۱۵ مهر ماه ادامه دارد که هفته اول مهر ماه نیز ویژه مدارس بوده که همزمان با سراسر کشور زنگ نمادین جشن عاطفه ها در مدارس سراسر استان نواخته خواهد شد.
مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر خاطرنشان کرد: جشن عاطفه ها با همکاری توسط کمیته امداد، سازمان دانش آموزی آموزش و پرورش، نیروی مقاومت بسیج، صدا وسیما، مراکز نیکوکاری و همچنین مشارکت و همدلی اقشار مختلف مردم خیر و نیکوکار هم استانی برگزار شده است.
روشن یاد آور شد: هم اکنون 14 هزار دانش آموز نیازمند تحت پوشش کمیته امداد استان وجود دارند که هم اکنون 230 نخبه  که 29 نفر از این دانش آموزان در مدارس تیز هوشان، 8 نفر در مدارس هسته ای هستند.
مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر در خصوص نوع کمک های پیش بینی شده برای تعداد 14 هزار دانش آموز تحت حمایت امداد گفت: بسته های فرهنگی و تحصیلی از جمله (لباس فرم مدرسه، کیف، کفش، لوازم التحریر و ... برای این عزیزان تهیه و تامین شود.
وی هزینه هر بسته تحصیلی را 15 میلیون ریال عنوان کرد و گفت: تا کنون با کمک مردم و شرکت های پتروشیمی و نفت و گاز مستقر در منطقه پارس جنوب بیش از 85 درصد از این تعداد دانش آموز را پوشش داده ایم.
روشن در خصوص شیوه های پرداخت کمک های نقدی و غیرنقدی خاطر نشان کرد: مردم و خیران نیکوکار می توانند کمک های نقدی خود را به حساب ۰۱۱۰۷۶۹۷۴۹۰۰۱ با شناسه ۸۸۰۳۱۸۱۲۶ و یا به شماره کارت مجازی ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۳۷۰ نزد بانک ملی به نام کمیته امداد امام خمینی(ره) پرداخت کنند و یا از طریق آنی پرداخت (کد ussd) با شماره گیری # ۱ * ۰۷۷* ۸۸۷۷* انجام دهند.
 
مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر در ادامه افزود: اهداء کمک های غیرنقدی از طریق مراجعه به مراکز نیکوکاری و دفاتر کمیته امداد امام(ره) در سراسر استان مقدور و مهیا می باشد.
روشن در پایان به میزان کمک های سال گذشته و پیش بینی سال جاری اشاره کرد و گفت: میزان کل کمک های نقدی و غیرنقدی جمع آوری شده در سال گذشته حدود 15 میلیارد تومان بوده است و پیش بینی می شود برای سال جاری حدود 17 میلیارد تومان جذب و کمک شود.
زنگ جشن عاطفه ها در مدارس بوشهر به صدا درآمد
 
زنگ جشن عاطفه ها در مدارس بوشهر به صدا درآمد
 
زنگ جشن عاطفه ها در مدارس بوشهر به صدا درآمد
 
زنگ جشن عاطفه ها در مدارس بوشهر به صدا درآمد
 
زنگ جشن عاطفه ها در مدارس بوشهر به صدا درآمد
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها