مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان همدان از پرداخت تسهیلات برای نصب کنتورهای هوشمند آب بر روی چاه‌های کشاورزی استان خبر داد.
کد خبر: ۱۴۲۳۱۶۱

به گزارش جام جم آنلاین همدان، رضا اخلاص‌مند گفت: نصب کنتورهای هوشمند بر روی چاه‌های کشاورزی، شرب و صنعت جزو تکالیف این شرکت است و باید با اقدامات مختلف، کشاورزان را نسبت به نصب این کنتورها تشویق کرد.

وی ادامه داد: تفاهم‌نامه با بانک مهر ایران منعقد شده تا کشاورزان بتوانند از مزایای این اعتبار برای نصب کنتور بر روی چاه‌های خود استفاده کنند.

اخلاص‌مند با بیان اینکه تسهیلات به صورت قرض الحسنه با بهره چهار درصد است، افزود: کشاورزان می‌توانند با مراجعه به شعب بانک مهر ایران درخواست خود را تنظیم و تسهیلات خرید کنتور هوشمند آب را دریافت کنند.

وی بیان کرد: سقف تسهیلات پرداختی به کشاورزان ۲۵۰ میلیون ریال است که می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به منابع آب شهرستان محل سکونت خود مراجعه کنند.

اخلاص‌مند با بیان اینکه دیگر به چاه‌های فاقد کنتور هوشمند آب خدماتی ارائه نخواهد شد، مطرح کرد: کشاوزان باید هر چه سریع‌تر از این فرصت برای نصب کنتور استفاده کنند.

وی گفت: نصب کنتور هوشمند روی چاه‌های آب سبب کنترل و نظارت بر میزان برداشت آب‌های زیرزمینی استان شده و از اضافه برداشت منابع آب‌زیرزمینی جلوگیری خواهد کرد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها