معاون اجرایی سازمان حمل و نقل مسافر شهرداری کرمانشاه؛

نرخ‌نامه “سرویس مدارس” در انتظار تصویب شورای شهر کرمانشاه

معاون اجرایی سازمان حمل و نقل مسافر شهرداری کرمانشاه از ارسال لایحه نرخ‌نامه سرویس مدارس به شورای شهر خبر داد و افزود: این لایحه جهت اجرا در انتظار تصویب شورای شهر است.
کد خبر: ۱۴۲۳۰۷۲

جام جم آنلاین؛ هوشنگ احمدی ، با اشاره به شروع ثبت نام رانندگان برای فعالیت در سرویس مدارس از اوایل هفته گذشته گفت: این ثبت نام تا تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.

وی در خصوص نحوه ثبت نام رانندگان گفت: در حال حاضر ۵۰ شرکت پیمانکار سرویس مدارس در سطح شهر کرمانشاه فعالیت دارند که رانندگان باید به این شرکت ها که دارای مجوز هستند مراجعه کرده و ثبت نام کنند.

وی افزود: با انجام این ثبت نام، مشخصات رانندگان و مدارک آنها توسط این شرکت ها، در سامانه “سپند” بارگذاری می‌شود.

احمدی در خصوص شرایط لازم برای این ثبت نام گفت: رانندگان دارای خودروهای سواری، وَن و مینی بوس که دارای گواهینامه معتبر و خودروی آنها دارای معاینه فنی و بیمه نامه باشد می‌توانند برای سرویس مدارس ثبت نام کنند.

وی افزود: علاوه بر مدارک خودرو، نیاز است رانندگان حتما گواهی عدم سوء پیشینه و نیز گواهی عدم اعتیاد داشته باشند.

احمدی در خصوص شرط تأهل برای ثبت نام سرویس مدارس گفت: شرط تأهل برای ثبت نام الزامی است، اما در خصوص دختران مجردی که سرپرست خانوار باشند این امر مستثنی شده است.

این مسئول با اشاره به ثبت نام سالانه حدود ۴۵۰۰ راننده خودرو برای سرویس مدارس گفت: امسال هم به نظر می رسد شاهد ثبت نام همین تعداد راننده باشیم.

احمدی خاطرنشان کرد: مدارس برای تامین سرویس مدارس تنها مجاز به عقد قرارداد با شرکت های دارای مجوز هستند.

معاون اجرایی سازمان حمل و نقل مسافر شهرداری کرمانشاه در خصوص نرخ کرایه سرویس مدارس نیز از ارسال لایحه نرخ نامه سرویس مدارس به شورای شهر کرمانشاه خبر داد و افزود: این نرخ‌نامه در حال حاضر منتظر تصویب شورای شهر است.

وی افزود: تصویب هرچه سریع‌تر این نرخ نامه در شورای شهر می‌تواند کمک موثری برای والدین، رانندگان سرویس مدرسه و اولیا مدرسه باشد تا هرچه زودتر از بلاتکلیفی درآیند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها