جلسه رفع مشکلات دو پروژه بزرگ شهر کرج شامل قطار شهری و بزرگراه شمالی با حضور استاندار و شهردار کرج در محل استانداری البرز برگزار شد.
جلسه رفع مشکلات دو پروژه بزرگ شهر کرج شامل قطار شهری و بزرگراه شمالی با حضور استاندار و شهردار کرج در محل استانداری البرز برگزار شد.
کد خبر: ۱۴۲۳۰۳۸

به گزارش جام جم آنلاین البرز، شهردار کرج در این خصوص گفت: به لطف خدا شخص استاندار با جدیت پیگیر وضعیت این دو پروژه مهم ملی و منطقه‌ای است و با برگزاری جلسات مستمر و حضور میدانی در محل پروژه‌ها ضمن اطلاع از روند اقدامات، در جریان مشکلات قرار می‌گیرند.  

مهرداد کیانی اظهار کرد: اشراف ایشان به مسائل و مشکلات پیش رو موجب پیگیری و رفع بخشی از دغدغه‌های ما در روند تکمیل این طرح‌های بزرگ شده است.  

کیانی با بیان اینکه در دوره ششم مدیریت شهری کرج سه ایستگاه قطار شهری کرج احداث شده است، اضافه کرد: هم اکنون همه تمرکز و انرژی ما در بحث قطار شهری بر احداث ‌ایستگاه شهید سلطانی که محل اتصال متروی کرج و تهران است، معطوف شده و امیدواریم بتوانیم در آینده نزدیک این ایستگاه را نیز به مرحله بهره برداری برسانیم.

به گفته وی در زمینه احداث بزرگراه شمالی نیز اتفاقات بسیار خوشایندی رخ داده که یکی از مهمترین آنها علاوه بر تملکات چند هزار میلیاردی، تزریق ۲۰۰ میلیارد اعتبار نقدی است.

شهردار کرج افزود: علاوه بر این، لایحه تزریق ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار نقدی به پروژه بزودی تقدیم شورای اسلامی شهر خواهد شد.

کیانی ادامه داد: با پیگیری‌های استاندار و شورای محترم، دولت متعهد شده است سه هزار میلیارد تومان را به دو صورت نقد و تحویل املاک در اختیار پروژه قرار دهد که این اقدامات آغاز شده و امیدواریم بتواند تحولات زیادی را در روند احداث طرح ایجاد کند.

 

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۱
رضاحسنی
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۲۸ - ۱۴۰۲/۰۷/۰۱
۱
۰
خیلی شل کار میشه هنوز کلی کار داره
در توان مدیریت شهری شورا و استانداری نیست تمام بشه پروژه بزرگراه شمالی
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها