دادستان مرکز استان هرمزگان در بازدید از پروژه در دست احداثِ بیمارستان ۵٣١ تختخوابی بندرعباس با صدور دستورات قضایی بر لزوم تسریع در مراحل تکمیل و بهره برداری از این بیمارستان تأکید کرد.
دادستان مرکز استان هرمزگان در بازدید از پروژه در دست احداثِ بیمارستان ۵٣١ تختخوابی بندرعباس با صدور دستورات قضایی بر لزوم تسریع در مراحل تکمیل و بهره برداری از این بیمارستان تأکید کرد.
کد خبر: ۱۴۲۲۰۱۷
هرمزگان-جام جم انلاین-دادستان مرکز استان هرمزگان در بازدید از پروژه در دست احداثِ بیمارستان ۵٣١ تختخوابی بندرعباس با صدور دستورات قضایی بر لزوم تسریع در مراحل تکمیل و بهره برداری از این بیمارستان تأکید کرد. علیرضا احمدی‌منش "دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان" به منظور نظارت بر مراحل تکمیل و رفع مشکلات مربوط به پروژه‌های عمرانی در حال ساخت، از محل احداث بیمارستان ۵٣١ تختخوابی بندرعباس بازدید کرد. وی در حاشیه این بازدید، اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین مشکلات اهالی و ساکنین استان هرمزگان کمبود تخت بیمارستانی، ظرفیت پایین بیمارستان ها و همچنین نبود مراکز درمانی فوق تخصصی مجهز و مدرن است که باعث شده مردم استان به ناچار و در موارد متعدد برای درمان به بیمارستان های استان‌های همجوار مراجعه کنند. احمدی‌منش در ادامه افزود: یکی از بزرگترین و مهمترین پروژه‌های در حال ساخت استان هرمزگان، طرح احداث بیمارستان ۵٣١ تختخوابی بندرعباس است که درصورت راه‌اندازی می‌تواند مرهمی بر زخم چندین ساله مردم استان باشد. این مقام قضایی با اشاره به بازدید خود از محل احداث بیمارستان ۵٣١ تختخوابی بندرعباس، گفت: در این بازدید، طی جلسه‌ای با عوامل اجرایی پروژه و مسؤولین مربوطه، ضمن بررسی موانع و چالش‌های پیش‌رو به منظور رفع مشکلات، دستورات ویژه ای صادر شد. وی تصریح کرد: دستگاه قضایی استان با توجه به اهمیت موضوع و در راستای وظیفه ذاتی خود که پیگیری و صیانت از حقوق عامه است به این موضوع ورود کرده و تا زمان بهره‌برداری این پروژه عظیم بیمارستانی در شهرستان بندرعباس در میدان خواهد بود. دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان در پایان خاطرنشان کرد: با پیگیری های انجام شده ضمن تأکید بر لزوم اجرای کامل تعهدات پیمانکار، مقرر شد؛ این پروژه طبق تقویم زمانبندی شده تا اوایل سال آینده تکمیل و به بهره‌برداری برسد.
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها