مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌‎بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان گفت: امسال جشنواره عید تا عید ششم در آستانه بازگشایی مدارس برگزار می‌شود تا کالاهایی همچون لوازم تحریر با قیمت مناسب در اختیار شهروندان قرار گیرد.
کد خبر: ۱۴۲۰۳۸۱

جام جم آنلاین اصفهان؛ امیرحسین ماه‌آورپور امروز سه‌شنبه سی‌ویکم مردادماه در مراسم قرعه کشی جشنواره عید تا عید پنج اظهار کرد: با توجه به شرایط اقتصادی کشور و در راستای تحقق اهداف ایجاد بازارهای روز کوثر، در دوره ششم مدیریت شهری برگزاری جشنواره‌ها در دستور کار قرار گرفت تا بتوان در مقاطعی کام شهروندان را با در نظر گرفتن تخفیف‌ها و جوایز شیرین‌تر کرد.

وی افزود: در همین راستا جشنواره‌هایی تعریف شد که امروز اختتامیه پنجمین دوره جشنواره‌های عید تا عید را برگزار می‌کنیم.

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌‎بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد: سال گذشته برای نخستین بار به مناسبت فرارسیدن مهرماه و زمان بازگشایی مدارس، اقدامی توسط بازارهای کوثر انجام و جشنواره عید تا عید برای زمان بازگشایی مدارس برگزار شد تا شهروندان بتوانند کالاهایی همچون لوازم تحریر را با قیمت مناسب‌تر تهیه کنند که برای امسال نیز این اقدام انجام خواهد شد و این کالاها در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت.

وی اضافه کرد: هدف اصلی از ایجاد بازارهای کوثر، تنظیم بازار و ارائه کالاها با قیمت مناسب به شهروندان است، بنابراین با توجه به حجم فعالیت، تعداد آن و توانایی خرید بیشتر از تولیدکنندگان، می‌توانند کالاها را با تخفیف بیشتری تهیه کنند و واسطه‌ها تا حدودی کمتر می‌شود که موجب کاهش قیمت خواهد شد.

ماه‌آورپور با بیان اینکه فروشندگانی که در بحران‌های اقتصادی، به سمت احتکار و گران‌فروشی می‌روند، با وجود بازارهای کوثر قدرت کمتری خواهند داشت، افزود: از تمام بهره‌برداران این بازارها قدردانی می‌کنم که با همکاری آن‌ها این جشنواره به‌صورت مطلوب برگزار شد.

وی با بیان اینکه مبنا این است که تا زمانی که بهره‌برداران بازارهای کوثر علاقه‌مند باشند، این جشنواره‌ها برگزار خواهد شد، ادامه داد: همچنین ۱۱۱۰ بن خرید پنج میلیون ریالی در راستای مسئولیت اجتماعی سازمان میادین به نیازمندان اهدا خواهد شد.

جوایز این قرعه‌کشی یک دستگاه خودروی کوئیک و ۱۱۱۰ جایزه ۲۰ میلیون ریالی بود که پس از انجام قرعه‌کشی، این خودرو به «محمد احمدی» شهروندی که از بازار کوثر شماره سه خرید کرده بود، تعلق گرفت و سایر این جوایز نیز به سایر برندگان تحویل خواهد شد.

/* هاجر مقضی خبرنگار جام جم آنلاین

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها