معاون سواد آموزی مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان اعلام کرد:

بهسازی و شاداب سازی بیش از ۲۵۰۰ کلاس در مدارس استان کرمان

رئیس اداره ارزیابی عملکرد آموزش و پرورش استان کرمان:

تکریم ارباب رجوع و حفظ شأن مردم در زمان ثبت نام دانش آموزان رعایت شود

رئیس اداره ارزیابی عملکرد آموزش و پرورش استان کرمان در نشست تخصصی نظارت بر فرایند ثبت نام در مدارس این استان تاکید کرد:تکریم ارباب رجوع و حفظ شأن مردم در زمان ثبت نام دانش آموزان رعایت شود.
کد خبر: ۱۴۱۸۶۴۳

به گزارش جام جم آنلاین کرمان؛احمدفیروزی،گفت:تسهیل فرایند ثبت‌نام یکی ازاهداف مهم برقراری عدالت آموزشی در راستای تکریم اولیا و دانش آموزان است.

وی تاکید کرد:مدیران مدارس با آگاهی از دستورالعمل‌ها و رعایت قوانین و مقررات ثبت نام،با حوصله و سعه صدردرراستای تکریم ارباب رجوع و رعایت حقوق والدین ودانش آموزان اقدام و پاسخگوی آنان باشند.

فیروزی،با بیان اینکه تکریم ارباب رجوع در مدارس در هنگام ثبت نام یکی از اولویت‌های آموزش و پرورش است به شاخص‌های ثبت نام در مدارس اشاره کردو از بازرسان و ارزیابان آموزش و پرورش خواست که با دقت کامل بر نحوه ثبت نام نظارت کنندو بعد ازهر بازدید گزارشی از مشکلات و نواقص را در جلسه‌ای با مدیران آموزش و پرورش مناطق و نواحی ارائه کنند و به رفع آن‌ها بپردازند.

رئیس اداره ارزیابی عملکرد آموزش و پرورش استان کرمان تاکید کرد:دانش‌آموزان باید بدون لحاظ کردن شرط معدل و یا آزمون ورودی بتوانند در یک شرایط عادلانه در مدرسه محدوده جغرافیایی محل سکونت خود ثبت نام کنند.

احمدفیروزی،به اهتمام و جدیت تیم ارزیابان آموزش و پرورش هم اشاره کردو گفت:در نظارت‌ها به دنبال اجرای قانون و پیشگیری از تخلف هستیم و بدین منظور بیش از۲۰تیم ارزیابی دربرنامه زمانبندی و مشخص شده تا پایان زمان ثبت نام بطور مستمر بر این موضوع درسطح استان نظارت خواهند کرد.

وی با بیان اینکه تا کنون حدود یکهزار و ۹۰۰فرم نظارت بر ثبت نام در مدارس استان کرمان در سامانه نظارت ثبت شده است بر ارزیابی از روند ثبت نام در شهرستان ها و مناطق استان به صورت جدی تاکید کرد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها