هفته سوم لیگ ملت های والیبال 2023

شکست تیم ملی والیبال ایران برابر آرژانتین

یک احتمال که دوست نداریم فکرش را هم بکنیم؛

تیم ملی والیبال ایران در آستانه یک فاجعه باورنکردنی

تیم ملی والیبال ایران امروز مقابل بلغارستان هم شکست خورد تا در آستانه یک فاجعه باورنکردنی قرار بگیرد.
کد خبر: ۱۴۱۵۲۰۰

به گزارش جام جم آنلاین، حالا دیگر به جرات می‌توانیم بگوییم که تیم ملی والیبال ایران سخت‌ترین روزهای خود طی یک دهه اخیر را تجربه می‌کند.

تیمی که تغییر نسل داده اما نتایج آن ترس را به جان والیبال‌دوستان انداخته که نکند دوباره والیبال ایران به یک زنگ تفریح دائمی برای رقبا تبدیل شود.

ملی پوشان والیبال ایران هفته اول و دوم رقابت‌ها را با شش شکست و فقط دو پیروزی پشت سر گذاشتند. امیدوار بودیم که در هفته سوم شرایط به گونه دیگری رقم بخورد و حتی بتوانیم در خوش‌بینانه‌ترین حالت شانس خود را برای حضور در مرحله نهایی لیگ ملت‌ها امتحان کنیم.

اما در همان مسابقه اول کاملاً ناامید شدیم و با یک شکست سنگین مقابل فرانسه تقریباً تمام امیدهایمان برای رسیدن به مرحله نهایی از بین رفت.

با وجود تمام این نتایج ضعیف دیگر بدبین‌ترین هوادار تیم ملی نیز روی برد مقابل بلغارستان که تیم ته جدولی است حساب می‌کرد.

با این وجود تیم ملی والیبال ایران امروز با ارائه یک نمایش فوق‌العاده ضعیف و ناامید کننده با نتیجه 3-2 برابر تیم ته جدولی بلغارستان شکست خورد تا والیبال ایران رسماً وارد یک بحران عجیب و تلخ شود که والیبال دوستان را در یک شوک بزرگ فرو برده است.

اما ممکن است وضعیت از این بدتر هم بشود. بلغارستان امروز به دومین پیروزی خود در لیگ ملت‌ها رسید و به لطف ایران از قعر جدول کنده شد.

از طرف دیگر حالا تیم‌های آلمان، کانادا، کوبا و چین همه دو برده هستند و این یعنی والیبال ایران می‌تواند یک کابوس واقعی را تجربه کند.

در واقع اگر پنج تیم دو برده دیگر لیگ ملت‌ ها در بازی‌های آینده خود نتایج بهتری نسبت به ایران کسب کنند، ممکن است تیم ملی حتی حضور در رتبه پایانی جدول لیگ ملت‌ها یعنی رده شانزدهم را هم تجربه کند البته یکی از دو بازی باقی مانده ایران برابر کوبا است که پیروزی در آن مسابقه می‌تواند تا حدود زیادی این کابوس را از ما دور کند اما باز هم در این صورت این لیگ ملت‌های شوم و تلخ فراموش نخواهد شد.

البته تیم ملی والیبال ایران حتی در صورت قرار گرفتن در رده شانزدهم جدول نیز همچنان سال آینده در لیگ ملت‌ها باقی خواهد ماند اما ادامه این روند می‌تواند در سال‌های آتی این اتفاق را هم رقم بزند.

تیم ملی والیبال ایران در آستانه یک فاجعه باورنکردنی

 

منبع: ورزش سه

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها