سیره حضرت علی (ع) نورانیت الهی است
دکتر صلاح الدین دلشاد در گفتگو با جام جم البرز اظهار داشت؛

سیره حضرت علی (ع) نورانیت الهی است

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز در دیدار با کارگروه اقتصادی مجمع پیشکسوتان استان اظهار داشت:

تشکیل تشکل پیشکسوتان استان از اقدامات بسیار موثر و مثبت است

عصر روز یکشنبه  ۱۱تیرماه نشست کارگروه اقتصادی  پیشکسوتان استان با معاونت و مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز برگزار شد.در این دیدار اعضای کارگروه پیشکسوتان البرز دغدغه های موجود در حوزه اقتصادی استان را مطرح و راهکار های خود را برای رفع این چالش ها بیان نمودند.
عصر روز یکشنبه ۱۱تیرماه نشست کارگروه اقتصادی پیشکسوتان استان با معاونت و مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز برگزار شد.در این دیدار اعضای کارگروه پیشکسوتان البرز دغدغه های موجود در حوزه اقتصادی استان را مطرح و راهکار های خود را برای رفع این چالش ها بیان نمودند.
کد خبر: ۱۴۱۵۱۱۵

سیف اله اسداللهی معاون هماهنگی اموراقتصادی استانداری البرز ضمن تشکراز اعضای کارگروه پیشکسوتان استان بخاطر حضور در جلسه و طرح دیدگاه هاوتجربیات خود، گفت: بسیار خوشحال هستم که شما دوستان عزیز به این تصمیم رسیدید که برای پیشبرد استان برنامه های پیشنهادی و استفاده از تجارب با ارزشی که طی سال های خدمت داشته اید را به طور رایگان و مخلصانه در اختیار کشور و هموطنان خودتان در استان البرز قرار بدهید.
اسداللهی در ادامه افزود:کارگروهای اقتصادی که در حوزه های مختلف اقتصادی کشور تشکیل شده است میتواند بسیار کارآمد باشند زیرا در جامعه حضور دارند و موضوعات را رصد میکنند وهمچنین قادرهستند با استفاده از تجربیات خود پیشنهادات موثری برای رفع ضعف ها ومشکلات ارائه بدهند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز در ادامه تاکید کرد: با توجه به اساسنامه این تشکل که در جلسه قرائت شد این تشکل خود یک کشور است و وظایف واختیارات وسیعی دارد و می تواند در استان اثرگذار باشد.
اسداللهی در آخر اشاره کرد:امیدواریم اینگونه نشست ها ادامه دار باشد تا به کمک تجربیات دوستان پیشبرد اقتصاد را در استان شاهد باشیم واز همکاری متقابل با پیشکسوتان استان استقبال می کنیم.

کارگروه های تخصصی مجمع پیشکسوتان استان البرز به کمک دستگاه های دولتی می آیند
محمد صفری دبیر مجمع پیشکسوتان استان در رابطه با برگزاری این نشست در گفتگو با خبرنگار جام جم البرز گفت:در این نشست که به عنوان یک جلسه مقدماتی بود سعی شد اعضای کارگروه اقتصادی دیدگاه و نظرات خود را برای ارتقای اقتصاد استان البرز به صورت کلی مطرح کنند و همچنین راهکار وایده های خود را برای رفع مشکلات در زمینه های زیرساخت های افتصادی استان اعم از حوزه های کشاورزی،صنعت،معدن،بازرگانی،برق،آب،گاز وشهرک های صنعتی بیان نمایند.در ادامه این نشست ها مقرر شد بین این کارگروه و کارشناسان اقتصادی استانداری البرزراجع به موضوعات اقتصادی کار کارشناسی صورت گیرد و یک یا دو موضوع اولویت دار را آماده کنند تا در جلسه آتی با معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری دوموضوع مشخص مطرح و مصبوبات مرتبط داشته باشیم تا در نهایت نسبت به موضوعات اقتصادی از کلی گویی به کار عمیق کارشناسی برسیم.
صفری در ادامه به هدف از تشکیل کمیته پیشکسوتان البرز اشاره کرد و گفت:مجمع پیشکسوتان البرز یک تشکل غیر سیاسی وغیر انتخاباتی است .هیچ یک از اعضا هیات رییسه آن وارد انتخابات نخواهند شد و ما قصد داریم پیشکسوت های استان را شناسایی و آنان را کنار هم قرار دهیم.این تشکل ازعزیزانی که در حوزه های مختلف تجربه دارند و صاحب نظر هستند تشکیل شده است و هدف اصلی آن ارائه طرح و ایده ها برای توسعه استان به دولت و دستگاههای اجرایی میباشد.
صفری در آخر افزود:درحال حاضر رییس دوره این مجمع حجت السلام رسولی ازروحانیون برجسته استان است وریاست آن به صورت چرخشی از میان اعضا انتخاب میشود و وابسته به هیچ جریان فکری وحزبی نیست و همچنین معیار آن ولایت و قانون اساسی است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها