معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با بیان اینکه از تمامی ظرفیت‌های موجود در استان برای برگزاری انتخاباتی باشکوه و پرشور استفاده خواهیم کرد
کد خبر: ۱۴۱۴۹۲۷

به گزارش جام جم آنلاین بوشهر و به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر اکبر پورات رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر در دیدار با آیت اله سید هاشم حسینی بوشهری رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، اظهار داشت: جلسات ستاد انتخابات استان به طور منظم و مستمر در حال برگزاری است و شناسایی نیازمندی‌ها و رفع آن به طور ویژه در دستور کار قرار دارد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با بیان اینکه از تمامی ظرفیت‌های موجود در استان برای برگزاری انتخاباتی باشکوه و پرشور استفاده خواهیم کرد، گفت: دشمن به دنبال کاهش مشارکت مردم در انتخابات است اما مردم با بصیرت بار دیگر این نقشه‌ها را نقش بر آب خواهند کرد.

پورات افزود: دوره‌های آموزشی تخصصی برای مجریان و ناظران انتخابات در استان به صورت منظم برگزار می‌شود.

رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر تصریح کرد: تمام سعی خود را برای برگزاری انتخاباتی سالم و حداکثری که مورد تاکید رهبر معظم انقلاب است، بکار خواهیم گرفت.

وی خاطر نشان کرد: امسال انتخابات در بیش از ۸۲۳ شعبه اخذ رای، ۴۰ شهر، ۶۴۰ روستا و آبادی و ۱۰ شهرستان استان بوشهر برگزار خواهد شد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها