رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری یزد خبر داد:

باغداران می توانند باغ خود را به مالکیت شهرداری دربیاورند

تامین روشنایی بوستان‌ها گامی در راستای ارتقای سیما و منظر شهری یزد

یزد- رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری یزد از اجرای طرح تامین روشنائی بوستان چهارده معصوم آزادشهر و بوستان شهدا خبر داد.
کد خبر: ۱۴۱۴۳۳۶

به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین یزد، محمدحسن منصوری‌زاده در بازدید از پروژه‌های بازپیرایی بوستان‌های یزد اظهار داشت: بحث زیباسازی شهر یکی از مقولات شهرسازی بوده که ضروریست نهادینه شود چراکه محیط شهری و زیبایی بصری می‌تواند به آرامش شهروندان کمک کند.

وی احیای فضای سبز شهری و ساماندهی بوستان‌ها از حیث تامین روشنائی و رفع نواقص مبلمان شهری را از اولویت‌های سازمان دانست و افزود: این موضوع مهم از ابتدای فعالیت دوره جدید مدیریت سازمان سیما و منظر و فضای سبز شهری یزد در دستور کار قرار گرفته است.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری یزد خاطرنشان کرد: در همین راستا اجرای طرح اصلاح و تامین روشنائی بوستان چهارده معصوم آزادشهر و بوستان شهدا با هدف ارتقاء سیما و منظر شهری، تامین رفاه و کسب رضایت شهروندان با اعتبار سه میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال انجام پذیرفت.

منصوری‌زاده خاطرنشان کرد: در اجرای طرح مذکور از چراغ‌های تونلی، کلاسیک، خیابانی و  پایه چراغ‌های شش متری استفاده گردیده است.

وی تاکید کرد: در بازپیرایی بوستان‌ها و ایجاد روشنایی در آنها تمام تلاشمان را به کار بستیم که بالاترین میزان رضایت شهروندان را جلب کرده و زمینه آسایش و آرامش آنها در این بوستان‌ها را فراهم آوریم.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها