از سوی رئیس کل دادگستری استان یزد:

نخستین سند مالکیت بوستان در کشور به شهردار یزد تحویل شد

یزد- در آستانه هفته قوه قضائیه، رئیس کل دادگستری استان یزد سند مالکیت بوستان شهدای هفتم تیر را به عنوان نخستین سند مالکیت بوستان در کشور به شهردار یزد تحویل داد.
کد خبر: ۱۴۱۴۰۴۸

به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین یزد، طی مراسمی در حاشیه جلسه شورای قضایی استان که با حضور وبیناری معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور همراه بود، نخستین سند مالکیت بوستان داخل شهری در کشور به شهردار یزد تحویل شد.

در این مراسم و درسالگرد شهادت شهید بهشتی و هفته قوه قضائیه، سند بوستان هفت تیر یزد توسط رئیس شورای قضایی و رئیس کل دادگستری استان، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان و مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان یزد به ابوالقاسم محی‌الدینی شهردار شهر میراث جهانی یزد تحویل داده شد.

همچنین در این مراسم نخستین سند کاداستری رودخانه (رودخانه داخل شهر یزد) و پنج هزار سند کاداستری راه و شهرسازی نیز به مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان و مدیرکل راه و شهرسازی استان یزد تقدیم شد.

لازم به ذکر است، با تحویل سند بوستان شهدای هفتم تیر به شهردار یزد، این بوستان نخستین بوستان کشور است که سنددار شده و این اقدام می‌تواند به عنوان الگویی در کل کشور ادامه پیدا کند.

 

 

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها