معاون استاندار و فرماندار ویژه ملایر از تمامی گردشگران داخلی و خارجی دعوت کرد تا با سفر به دیار کریمان و حضور در رویداد بزرگ ملی جشنواره مبلمان منبت، ضمن تجربه خریدی مطمئن و استفاده از جاذبه‌ها و برنامه ‌های متنوع فرهنگی، میهمان کهن شهر ملایر باشند.
کد خبر: ۱۴۱۳۹۰۶

به گزارش جام جم آنلاین همدان به نقل از روابط عمومی فرمانداری ملایر، سلمان اسماعیلی مطرح کرد: شهرستان ملایر در آستانه رویدادی بزرگ و ملی است تا از گذرگاه هنر صنعت مبل منبت، بار دیگر شکوه تاریخی‌اش را به تصویر بکشد.

اسماعیلی با اشاره به پشت سر گذاشتن روزهای سخت و اقدامات جهادی دولت سیزدهم در مهار همه‌گیری کرونا و طلوع دوباره روزهای روشن و امیدبخش، گفت: بار دیگر شهر جهانی مبل و منبت ملایر در سال "مهار تورم، رشد تولید" قابی چشم نواز در مسیر تحول و پیشرفت پیش روی خود دارد.

وی به تلاش شبانه روزی دولت، فعالان بخش خصوصی و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی از ماه‌ها پیش برای برگزاری چهارمین جشنواره مبل منبت افزود: چه زیباست وقتی نمایش خیرکننده هنر و فرهنگ ایرانی و اسلامی ملایر در دهه ولایت "عید قربان تا عید غدیر" به روی صحنه می‌رود.

فرماندار ویژه ملایر این رویداد ملی را فرصتی ناب و کم نظیر برای معرفی هر چه بیشتر جهان شهر ملایر، تثبیت نشان‌های ملی و جهانی، رونق اقتصادی، تقویت گردشگری و ارتقا نشاط اجتماعی خواند و بیان کرد: برگزاری این جشنواره سهم بسزایی در معرفی افتخارات ملی و جهانی و ظرفیت های طبیعی، تاریخی و فرهنگی ملایر خواهد داشت و مطمئنا مردمان با فرهنگ ملایر میزبان شایسته‌ای برای میهمانان و گردشگران خواهند بود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها