رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان یزد گفت:

وظیفه همه مدیران و بدنه دولت، ایجاد امید و امیدآفرینی در جامعه است

یزد- رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان یزد با اشاره به اینکه سرآمد همه انتظارات در سالجاری، امید آفرینی در سطح جامعه است، خطاب به تمامی مدیران و کارشناسان دستگاه‌های اجرایی به عنوان مجریان سیاست‌های دولت در استان، گفت: وظیفه همه مدیران و بدنه دولت، ایجاد امید و امیدآفرینی در جامعه است.
کد خبر: ۱۴۱۳۲۴۸

به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین یزد، مجید دهقانی‌زاده با بیان اینکه خوشبختانه مجموعه تدابیر و تصمیمات کلان کشوری تحت رهنمودهای حکیمانه رهبر معظم انقلاب، آینده روشن و امیدوار کننده‌ای در حوزه ارتقاء و بهبود شاخص‌های کلان از جمله کنترل تورم را نوید می‌دهد، اظهار داشت: در سطح کشور و استان فعالیت‌های گسترده‌ای انجام شده که نباید تحت الشعاع موضوع تورم قرار گیرد.

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان یزد با تاکید بر ایجاد امید و امیدآفرینی در سطح جامعه، آن را سرآمد همه انتظارات و از وظایف مدیران و بدنه دولت عنوان کرد و افزود: دستیابی به این مهم از طریق انجام فعالیت‌های اولویت‌دار مورد توافق، پیگیری مستمر، و ارایه گزارش دستاوردهای مجموعه اقدامات دستگاه‌های اجرایی به مردم میسر می‌شود.

دهقانی‌زاده نقطه قوت استان را برنامه محوری دانست و به تدوین و پیگیری محورهای 15‌گانه برنامه تحولی یزد‌ِنوین و دیگر برنامه‌های تحولی استان نظیر یزدِ بهره‌ور و یزدِ نوآور اشاره کرد و گفت: به رغم تمام چالش‌ها و مشکلات برخی از دستاوردهای این برنامه‌ها در استان کاملا ملموس بوده و به امید خدا به توفیقات بیشتری نیز دست خواهیم یافت.

وی رشد اقتصادی، کاهش و مدیریت بیکاری و توسعه و رونق زیست بوم فناوری و نوآوری در استان را سه دستاورد مهمی عنوان کرد که حاصل تلاش‌های بی‌وقفه تیم مدیریتی استان یزد از زمان استقرار دولت سیزدهم تاکنون بوده است.

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی یزد، توجه مدیران استان را به جذب به موقع و با کیفیت اعتبارات و اولویت‌بندی و تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام جلب و خواستار اجرای موثر و جهادی طرح مولدسازی دارایی‌ها در استان شد.

دهقانی‌زاده از فعالیت دور جدیدی از اقدامات مرکز راهبردی پیشرفت و عدالت و تمرکز خاص استان به تحقق پروژه‌های تحولی یزدِنوین خبر داد و گفت: در سال پیش رو عملیاتی کردن برنامه یزدِ بهره‌ور و نقش آفرینی بهره‌وری در رشد اقتصادی استان در دستور کار استان بوده و با احیای ستاد اقتصاد مقاومتی در مسیر تحقق شعار سال با اجرای برنامه‌های ملی و استانی تدوین شده حرکت خواهیم کرد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها