طبق اعلام وزارت کشور آلبانی، پلیس این کشور بر اساس حکم دادگاه عالی مبارزه با تروریسم به مقر منافقین در این کشور حمله کردند.
طبق اعلام وزارت کشور آلبانی، پلیس این کشور بر اساس حکم دادگاه عالی مبارزه با تروریسم به مقر منافقین در این کشور حمله کردند.
کد خبر: ۱۴۱۲۹۷۲
تعداد بازدید : 75

به گزارش جام جم آنلاین، پلیس آلبانی امروز سه شنبه با حمله به مقر گروهک منافقین در شهر «دوروس» در این کشور ده‌ها تن از منافقین را بازداشت کرده و 36 تن از اعضای این گروهک زخمی شده‌اند که حال 6 تن از آنان وخیم گزارش شده است.

طبق اعلام رسانه‌های این کشور اعضای این گروهک تروریستی نیز با یگان ضد تروریسم پلیس آلبانی درگیر شدند که بر اثر این درگیری یک نفر از منافقین کشته شد.

وزارت کشور آلبانی نیز بعد از این اتفاق در بیانیه‌ای اعلام کرد که عملیات امروز پلیس این کشور مطابق با قوانین و بر اساس حکم دادگاه عالی مبارزه با تروریسم صورت گرفته است.

در این بیانیه آمده: «مطابق توافق میان ما و سازمان (گروهک منافقین) در سال 2014، اعضای این گروه صرفا به دلایل انسان دوستانه در کشور ما پناهنده شده بودند، اما با انجام اقدامات تروریستی و سایبری این توافق را نقض کرده‌اند.»

طبق بازرسی‌های انجام شده توسط نیروهای امنیتی آلبانی برخی از وسائل الکترونیکی از جمله تعدادی پهپاد ضبط شده است.

طبق گفته منابع آلبانیایی پلیس این کشور حدود 4 ساعت در اردوگاه موسوم به اشرف 3، حضور داشتند.

طبق گفته این منابع سرورهایی در داخل این اردوگاه کشف شدند که از طریق آن‌ها برخی موسسات خارجی هک شده‌اند. هدف از این حمله، توقیف تجهیزات بود.

طبق گفته پلیس آلبانی، گروهک تروریستی منافقین در داخل اردوگاه یک مرکز هکری ایجاد کرده بودند که با آن به موسسات خارجی حملات سایبری انجام می‌دادند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها