مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری هرمزگان خبر داد:

بازداشت مظنونان حمله مسلحانه به رئیس شبکه بهداشت بشاگرد

فرمانده انتظامی نور با اشاره به تیراندازی‌های سریالی در چمستان، از دستگیری پنج نفر از عاملان این تیراندازی‌ ها ‌خبر داد.
کد خبر: ۱۴۱۱۰۶۰

به گزارش جام جم آنلاین، علی‌اکبر قلی‌ پور، فرمانده انتظامی نور در گفت و گو با تسنیم از دستگیری پنج نفر از عاملان تیراندازی سریالی در چمستان خبر داد و اظهار داشت:‌ مدت‌ها بود‌ که چند نفر بر سر اختلافات شخصی، با یکدیگر درگیری مسلحانه ‌پیدا کرده بودند که این سبب برخی نزاع تا در منطقه چمستان شده بود.

وی با بیان اینکه به دنبال اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی مبنی بر یک مورد نزاع و درگیری مسلحانه و اعلام امام ‌جمعه ‌شهرستان چمستان در خصوص اختلافات سریالی، ماموران انتظامی و پلیس امنیت برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند، تصریح کرد: امام جمعه ‌از این موضوع اظهار ناراحتی داشتند که نیروی انتظامی هم در چند وعده اقدام به دستگیری کرده بود اما عاملان این درگیری مسلحانه سریالی به ییلاقات اطراف فرار کرده بودند.

به گفته قلی‌پور، عوامل درگیری و تیراندازی قبل از حضور پلیس از محل به سمت ییلاقات نور متواری شده بودند‌ که با رصد اطلاعاتی ماموران مخفیگاه متهمان شناسایی ‌و در عملیات غافلگیرانه 5 نفر از عوامل تیراندازی دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه از این افراد 2 قبضه سلاح شکاری کشف و ضبط شد و متهمان جهت رسیدگی پرونده تحویل محاکم قضایی شدند، خاطرنشان کرد:‌ اختلافات شخصی عامل اصلی این نزاع بود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۲ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها