رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری دو نفر متهم جیب‌بر که در دربی پایتخت اقدام به جیب‌بری می‌کردند، خبر داد و گفت: از متهمان ۷ دستگاه تلفن همراه سرقتی کشف شد.
کد خبر: ۱۴۱۰۹۷۵

به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ محمد گودرزی، رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ اظهار کرد: در پی افزایش سرقت تلفن همراه و اشیاء قیمتی شهروندان در شهرآورد پایتخت به روش جیب‌ بری رسیدگی به موضوع و دستگیری سارق یا سارقان را تیمی از ماموران کلانتری 141 شهرک گلستان بر عهده گرفتند و ماموران تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

وی با بیان اینکه ماموران با استقرار در ورزشگاه در روز دهم خرداد حین شهرآورد پایتخت و با پی‌جویی‌های انتظامی، 2 متهم مرد جیب‌ بر را شناسایی کردند، افزود: پس از شناسایی چهره متهمان، ماموران با درایت هر دو نفر را حین سرقت شناسایی و دستگیری کردند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران با بیان اینکه از متهمان 7 دستگاه تلفن سرقتی کشف شد، تصریح کرد: متهمان 24 و 26 ساله در تحقیقات اولیه به بزه انتسابی و 18 فقره سرقت در ورزشگاه آزادی تهران به روش جیب‌ بری در دو هفته اخیر اعتراف کردند.

به گفته این مقام انتظامی، تا کنون تعدادی از مالباختگان شناسایی و متهم با دستور قضائی برای کشف جزئیات پرونده در اختیار ماموران کلانتری قرار دارد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها