مدیر منطقه ۱۲ شهرداری اصفهان خبر داد:

تکمیل پروژه اتصال خیابان سپاس به زرین تا یک ماه آینده

رئیس اداره سنجش و ارزشیابی تحصیلی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: تا کنون و پس از برگزاری هفت امتحان نهایی، فرایند برگزاری امتحانات به‌خوبی برگزار شده است با مشکل خاصی در خصوص برگزاری امتحانات مواجه نبوده‌ایم.
کد خبر: ۱۴۱۰۸۷۵

جام جم آنلاین اصفهان؛ سید علی میرحیدری، رئیس اداره سنجش و ارزشیابی تحصیلی این اداره کل، در خصوص فرایند برگزاری امتحانات نهایی، اظهار داشت: تا کنون و با برگزاری هفت امتحان نهایی، فرایند برگزاری امتحانات به‌خوبی برگزار شده است با مشکل خاصی در خصوص برگزاری امتحانات مواجه نبوده‌ایم.

وب ادامه داد: مشکلاتی در روزهای اول برگزاری نظیر دریافت سؤالات و یا پاسخ برگ به علت نارسایی سامانه‌ای رخ داد که در همان روزهای اول برطرف شد.

میرحیدری ابراز داشت: دانش‌آموزان و داوطلبین از آیین‌نامه تخلفات امتحانات مطلع شده‌اند و از عواقب آن نظیر محرومیت‌های چند ساله از آزمون‌ها آگاهی لازم را دارند و این امر موجب شد تا تخلف خاصی در خصوص اجرای امتحانات رخ ندهد.

رئیس اداره سنجش و ارزشیابی تحصیلی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان با بیان اینکه در سامانه‌های مرتبط با فرایند برگزاری امتحانات هیچ‌گونه مشکلی وجود نداشته است، افزود: تصحیح الکترونیکی حوزه‌های برگزاری امتحانات مطابق انتظار و به نحو مطلوب در حال برگزاری است.

وی تصریح کرد: تعدادی از اوراق امتحانی در فرایند تصحیح‌ها تا مرحله تصحیح دوم و سوم هم پیشرفته است و دراین‌خصوص هم‌حوزه‌های تصحیح با مشکلی مواجه نبوده‌اند.

میرحیدری با تأکید بر نظارت دقیق بر فرایند برگزاری امتحانات استان، اذعان داشت: امتحانات پایه نهم هم مطابق با برنامه تنظیم شده به شکل مورد انتظار و تا برگزاری هفتمین امتحان اجرا شده است.

رئیس اداره سنجش و ارزشیابی تحصیلی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان خاطرنشان کرد: دو امتحان هماهنگ کشوری در پایه‌های دهم و یازدهم نیز برگزار شده و دبیر مربوطه مسئولیت تصحیح این اوراق را عهده‌دار است.

هاجر مقضی خبرنگار جام جم آنلاین

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها