فرماندار شهرستان بهار از آغاز مطالعات احداث جاده مهاجران- شاوه- کبودراهنگ در آینده نزدیک خبر داد.
کد خبر: ۱۴۱۰۱۴۳

به گزارش جام جم آنلاین همدان و به نقل از روابط عمومی فرمانداری بهار، مجتبی فیض‌اللهی در بازدید امروز خود به همراه فرماندار کبودراهنگ و امام جمعه مهاجران از راه مزرعه‌ای مهاجران- شاوه- کبودراهنگ اظهار کرد: به بهره برداری رساندن این جاده ضمن اینکه موجب نزدیک و سهل شدن مسیر شهرستان های بهار و کبودراهنگ می شود، در افزایش تعاملات اقتصادی دو شهرستان از نقش مؤثر و اثرگذاری برخودار است.

وی با اشاره به ارتقاء این جاده مزرعه ای به یک جاده و راه مواصلاتی افزود: مطالعات اولیه برای احداث این جاده به زودی آغاز می‌شود و در کنار فرمانداری کبودراهنگ مراحل به بهره برداری رساندن این جاده را تسریع خواهیم بخشید.

فیض‌اللهی با بیان اینکه توسعه راه های مزرعه‌ای و روستایی نقش مهمی در نقل و انتقال تولیدات و حتی صادرات دارد، خاطرنشان کرد: با توجه به برنامه دولت برای توسعه روابط تجاری با کشورهای منطقه و رشد ترانزیت و حمل و نقل، توسعه همه راه ها و جاده ها یکی از برنامه های دولت عدالت و پیشرفت برای رشد حمل ونقل است.

مسلم غلامی، فرماندار شهرستان کبودراهنگ هم در این بازدید گفت: با توجه به درخواست های مردمی مبنی بر بهسازی و ارتقاء جاده مهاجران به شاوه تصمیم فرمانداری های شهرستان بهار و کبودراهنگ بر این شد که عملیات اجرایی این مسیر بعد از انجام مطالعات آن در آینده نزدیک آغاز شود.

امام جمعه مهاجران هم یادآور شد: افتتاح این مسیر ۱۲ کیلومتری مهاجران را از بن بست خارج می‌کند و در بحث اقتصادی، فرهنگی، خدمات درمانی و اجتماعی به نفع مردم هر دو شهرستان خواهد بود.

حجت‌الاسلام والمسلمین عالمی ابرازامیدواری کرد: با تصویب بودجه این جاده، هر چه سریع تر کلنگ زنی و عملیات اجرایی آن آغاز و آسفالت ریزی شود.

newsQrCode
برچسب ها: همدان بهار جاده
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها