مرکز مدیریت راه‌های کشور خبر داد:

افزایش ۷.۹ درصدی تردد در محورهای برون‌شهری

رئیس پلیس راهور فراجا با اشاره به احتمال یکطرفه نشدن محور تهران شمال در تعطیلات هفته آینده گفت: در تلاش‌ هستیم که مسیر تهران ـ شمال در تعطیلات هفته آینده یک طرفه نشود.
کد خبر: ۱۴۱۰۱۳۲

به گزارش جام جم آنلاین، سردار سید کمال هادیانفر در جریان بازدید از محورهای مواصلاتی منتهی به مرقد امام راحل از پیش‌بینی حضور میلیونی در سی‌وچهارمین سالگرد ارتحال رهبر کبیر انقلاب خبر داد و اظهار کرد: بر اساس پیش‌بینی‌ها 1.5 تا 2 میلیون زائر در این مراسم شرکت می‌کنند و اساس جابه‌جایی این زائران خودرویی خواهد بود.

وی در ادامه آزادراه قم ـ تهران را یکی از پرترددترین محورها در 13 و 14 خردادماه عنوان کرد و افزود: با تلاش ماموران پلیس راه و همکاری رانندگان، کمترین محدودیت‌ها در جاده‌های کشور اعمال می‌شود تا زائران بدون مشکل بتوانند در این مراسم حاضر شوند.

هادیانفر همچنین به برخی محدودیت‌های تردد برای خودروهای سنگین در روزهای 13 و 14 خردادماه اشاره کرد و گفت: خودروهای سنگین از جمله تریلی‌ها و کامیون‌ها طی این دو روز با محدودیت تردد مواجه خواهند بود که جزئیات بیشتر توسط پلیس راه در روزهای آینده اعلام می‌شود.

رئیس پلیس راهور فراجا بستن کمربند ایمنی برای تمام سرنشینان خودروها را الزامی دانست و گفت: رانندگان اتوبوس حتماً معاینه فنی خودروهای‌شان را کنترل کرده و نسبت به بستن کمربند ایمنی توسط سرنشینان و مسافران اهتمام لازم را داشته باشد.

وی همچنین به حضور زائران پیاده در مسیرهای منتهی به حرم مطهر پرداخت و خاطرنشان کرد: زائرانی که به صورت پیاده به سمت حرم امام خمینی(ره) حرکت می‌کنند در طول شب و با کاهش قدرت دید، وسایل آشکارساز و روشنایی به همراه داشته باشند و حتماً رو به خودروهای عبوری حرکت کنند نه پشت به خودروها.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها