نمایشگاه کشفیات اجرای طرح «رعد ۱» توسط پلیس سیستان و بلوچستان در محل میدان صبحگاه ستاد فرماندهی انتظامی استان برپا شد.
کد خبر: ۱۴۰۷۱۱۲

به گزارش جام جم آنلاین، نمایشگاه کشفیات اجرای طرح «رعد 1» توسط پلیس سیستان و بلوچستان پیش از ظهر امروز با حضور فرمانده انتظامی و جمعی از اصحاب رسانه در محل میدان صبحگاه ستاد فرماندهی انتظامی استان برپا شد.

سردار دوستعلی جلیلیان در حاشیه این نمایشگاه جمع خبرنگاران اظهار داشت: با هدف برقراری نظم و آرامش مردم همکاران ما در پلیس های تخصصی و کلانتری‌ها اولین طرح رعد استانی را با هدف ضربه زدن به کانون جرائم در اطلس جغرافیایی به مرحله اجرا گذاشتند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: پس از یک سری اقدامات فنی و هماهنگی‌های لازم طی عملیات‌های متعدد و منسجم در کل استان طی 48 ساعت گذشته تعداد یک‌هزار و 118 نفر از انواع متهمان دستگیر شدند.

وی افزود: در بین آنها 23 باند سازمان یافته جرائم از جمله سارقین مسلح و به عنف و مواد مخدر و دارندگان سلاح های غیرمجاز متلاشی شد.

سردار جلیلیان بیان کرد: 29 نفر از سارقین به عنف و مسلح نیز در فاصله کمتر از 48 ساعت دستگیر شدند تعداد 126 قبضه در این طرح کشف و ضبط شد 500 قبضه سلاح غیرمجاز نیز امسال کشف که 100 درصد افزایش را نشان می‌دهد.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: 6 نفر از افرار شرور و مسلح نیز که مخل امنیت استان بودند دستگیر شدند همچنین یک تیم از گروهک‌ های معاندین شامل سه نفر با اقدمات پیچیده و فنی دستگیر شدند که عناصر اصلی گروهک و عوامل شهید شهرکی و همسرشان بودند.

وی با بیان اینکه ارزش ریالی اموال مکشوفه 68 میلیارد تومان بوده است، این طرح ها به طور مستمر ادامه دارد.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از طرد بیش از 3 هزار نفر از اتباع بیگانه در این استان طی سال جاری خبر داد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها