نظر وزیر ورزش درباره حضور زنان در ورزشگاه برای تماشای دربی

وزیر ورزش و جوانان درباره حضور زنان در استادیوم برای تماشای بازی شهرآورد، گفت: بخش‌های زیادی از ورزشگاه آزادی در دست تعمیر است و در صورت فراهم شدن شرایط، قدم بانوان در ورزشگاه به روی چشم ما جای دارد.
کد خبر: ۱۴۰۴۷۴۵

به گزارش جام جم آنلاین، سید حمید سجادی روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیأت دولت درباره حضور زنان در ورزشگاه برای تماشای شهرآورد پایتخت به خبرنگاران گفت: بخش‌های زیادی از ورزشگاه آزادی در دست تعمیر است و در حال فراهم کردن زیرساخت‌های لازم برای حضور بانوان در ورزشگاه هستیم و این حضور هم مختص به این بازی نیست.

وی اضافه کرد: برای تصمیم گیری در این زمینه به مشورت‌ شورای تأمین و فدراسیون فوتبال هم نیاز داریم و شاید تا زمان برگزاری این دیدار، بتوانیم به نتیجه نهایی برسیم.

وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: این امر به کار تخصصی و رسیدگی نیاز دارد و تاکنون در هر دیدار که شرایط فراهم بوده، میزبان تماشاگران خانم بودیم و باز هم اگر شرایط فراهم باشد، قدم بانوان روی چشم.

درباره حذف پرسپولیس موضوعی مطرح نشده است

وزیر ورزش درباره بدهی استراماچونی سرمربی سابق ایتالیایی گفت که بدهی این مربی امروز یا فردا پرداخت می شود

سجادی درباره وضعیت پرسولیس هم گفت: طبق آخرین گزارشی که نمایندگان وزارت ورزش به ما دادند چیزی درباره حذف پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا مطرح نشده است و اگر موضوعی باشد حتما پیگیری خواهیم کرد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها