شرایط ادامه حیات استارتاپ های کشور در استیج اینوتکس بررسی می شود
با تعامل و گفتگو میان فعالان حوزه‌های فناورانه و نوآورانه

شرایط ادامه حیات استارتاپ های کشور در استیج اینوتکس بررسی می شود

باحضور مشاوران موفق کشور؛

پاویون منتورها و مشاوران اینوتکس 2023 کسب و کار استارتاپ ها را رونق می دهد

همزمان با برگزاری نمایشگاه اینوتکس 2023 در پارک فناوری پردیس، پاویون منتورها و مشاوران از 19 تا 22 اردیبهشت با هدف رفع مسائل کسب ‌و کار و توسعه ایده‌های استارت‌آپی برگزار می‌شود.
همزمان با برگزاری نمایشگاه اینوتکس 2023 در پارک فناوری پردیس، پاویون منتورها و مشاوران از 19 تا 22 اردیبهشت با هدف رفع مسائل کسب ‌و کار و توسعه ایده‌های استارت‌آپی برگزار می‌شود.
کد خبر: ۱۴۰۴۵۶۷

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه اینوتکس 2023، پاویون منتورها و مشاوران امسال با حضور بیش از ۴۰ مشاور و منتور متخصص از سراسر کشور برای کمک به رفع مسائل کسب و کار و توسعه ایده استارتاپی برگزار می شود.
امسال قرار است این رویداد شاهد حضور منتورهای موفق کشور از صنعت و دانشگاه باشد. همچنین برنامه‌ریزی شده است در این رویداد از حضور اساتید برجسته دانشگاه های برتر کشور در زمینه کارآفرینی نیز استفاده شود.
در این دوره از برگزاری پاویون منتورها و مشاوران در نمایشگاه اینوتکس، در 18 حوزه تخصصی: مدل و توسعه کسب و کار، فنی و برنامه نویسی، اینترنت اشیاء، سلامت، منابع انسانی، ارزش گذاری و سرمایه گذاری، فین تک و اینشورتک، فناوری های همگرا، روابط عمومی، بازاریابی، فناوری بلاکچین، تیم سازی، رهبری، استراتژی، مدیریت محصول، رابط کاربری، تجربه کاربری، هوش مصنوعی، حقوقی، مجوزها، صادرات، طراحی صنعتی و برندینگ به مخاطبان مشاوره ارائه خواهد شد.
گفتنی است، امسال قرار است در کنار جلسات حضوری، جلسات آنلاین نیز برگزار شود، زیرا امکان حضور در نمایشگاه برای برخی از متقاضیان و منتورها وجود ندارد. بنابراین با برگزاری جلسات آنلاین به تعداد بیشتری از مخاطبان و منتورها خدمات رسانی خواهد شد.
در پاویون منتورشیپ نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۳، هر متقاضی از وقت مشاوره ۲۰ دقیقه ای استفاده می کند و امکان برنامه ریزی برای صحبت ها و همکاری های بیشتر در خارج از زمان برگزاری نمایشگاه نیز وجود دارد.
امسال برنامه ریزی حضور منتورها بر اساس مهارت ها و حوزه‌های تخصصی آن ها صورت گرفته و جلسات مشاوره برنامه ریزی و اجرا می شود. برای مثال در حوزه بازاریابی مخاطبان، حوزه های مختلف ارائه شده در حوزه بازاریابی را رصد کرده و بر اساس آنلاین یا آفلاین بودن مشاوره و متناسب با نیازشان مشاور مورد نظر خود را دریافت می کنند.
پاویون منتورها و مشاوران بخشی از‌ نمایشگاه اینوتکس است که افراد شرکت کننده در این نمایشگاه می توانند در زمینه‌های مختلف با منتورها و مشاوران مطرح و شناحته شده زیست بوم استارتاپی کشور در رابطه با مسائل کسب و کار یا ایده خود صحبت کنند و مشاوره بگیرند.
متقاضیان برای شرکت و حضور و استفاده از پاویون منتورها و مشاوران می‌توانند از طریق آدرس inotex.com/mentorship درخواست خود را جهت حضور در این قسمت از نمایشگاه ثبت نمایند.
دوازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس 2023 از 19 تا 22 اردیبهشت ماه در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها