جدول | جزئیات خرید بسته‌های مدت دار طرح ترافیک تهران

معاون بهره‌برداری از سیستم‌های حمل و نقل و محدوده‌های ترافیکی شهرداری تهران در مورد جزئیات بسته‌های مدت دار تردد در محدوده طرح ترافیک توضیحاتی ارائه کرد.
کد خبر: ۱۴۰۲۹۹۳

به گزارش جام جم آنلاین، عمار سعیدیان‌فر در گفت‌وگو با ایسنا در مورد جزئیات بسته‌ های زمان دار تردد در محدوده طرح ترافیک، گفت: برای سهولت تردد شهروندانی که به علت قرارگیری محل کار یا زندگی در داخل محدوده طرح ترافیک زیاد تردد دارند، بسته‌های مدت دار یک ماهه، سه ماهه و شش ماهه طراحی شده است.

وی ادامه داد: برای خودروهای دارای معاینه فنی عادی بسته‌های یک ماهه، سه ماهه و شش ماهه به ترتیب مبلغ ۱۳ میلیون و سیصد و بیست هزار ریال، ۳۷ میلیون و ششصد و هشتاد هزار ریال و ۷۰ میلیون و نهصد و بیست هزار ریال است.

سعیدیان فر با بیان اینکه تعرفه‌ها برای خودروهای دارای معاینه فنی برتر متفاوت است، گفت: در مورد خودروهای دارای معاینه فنی برتر مبلغ بسته‌های یک ماهه، سه ماهه و شش ماهه به ترتیب برابر با ۹ میلیون و سیصد و دوازده هزار ریال، ۲۶ میلیون و چهارصد هزار ریال و ۴۹ میلیون و ششصد و سی دو هزار ریال می باشد.

معاون بهره‌برداری از سیستم‌های حمل و نقل و محدوده‌های ترافیکی شهرداری تهران تصریح کرد: بسته‌های مذکور از طریق سامانه و اپلیکیشن «تهران من» قابل خریداری برای شهروندان است.

جدول | جزئیات خرید بسته‌های مدت دار طرح ترافیک تهران

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها