به همت سازمان فرهنگی شهرداری کرمانشاه و در فرهنگسرای قرآن و عترت انجام می پذیرد؛

برگزاری جشن روزه اولی ها به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه از برگزاری جشن بزرگ روزه اولی ها در فرهنگسرای قرآن و عترت(ع) شهید حاج قاسم سلیمانی خبر داد.
کد خبر: ۱۴۰۲۷۷۰

جام جم آنلاین کرمانشاه؛ به گزارش اداره ارتباطات سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه؛ جشن بزرگی با عنوان «روزه اولی ها» ویژه‌ پسران و دختران سال اول تکلیف در فرهنگسرای قرآن و عترت(ع) شهرداری کرمانشاه، تدارک دیده شده است که عصر چهارشنبه ۱۶ فروردین ماه برپا خواهد شد.

حسین جلیلی سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه گفت: سعی کردیم با توجه به فرصت ویژه ماه مبارک رمضان بعنوان ماه خودسازی و با هدف تشویق، آشنایی و انس هرچه بیشتر کودک و نوجوانان با مسائل و احکام روزه و این ماه نورانی در فضایی شاد و خاطره‌انگیز، جشن روزه اولی ها را برگزار نماییم.

وی افزود: در این مراسم، روزه اولی‌ها به همراه خانواده‌ها شرکت می‌کنند و از برنامه هایی نظیر سخنرانی با موضوعات تربیتی، تغذیه برنامه‌های فرهنگی و تبیین جایگاه والای ماه مبارک رمضان و تاثیر اعمال ارزشمند آن در سعادت انسان، طنز، سرود و غیره بهره مند می گردند.

جلیلی خاطرنشان ساخت: از اولین روز حلول ماه مبارک رمضان از سوی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تا کنون ویژه برنامه های متنوعی نظیر برپایی جلسات تفسیر قرآن، تدوین و پخش کلیپ های قرآنی، انجام مسابقات روزانه ویژه این ماه، برگزاری مسابقات ورزشی محلات پس از افطار و در مساجد و ... اجرا شده است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها