پلیس از افزایش ۳۰درصدی ترافیک در مهرماه گزارش داده است

آغاز ماه ترافیک

جانشین پلیس راه راهور فراجا اعلام کرد: در آخرین روز تعطیلات نوروزی ترافیک ورودی تهران لحظه به لحظه پرحجم و سنگین‌تر می‌شود.
کد خبر: ۱۴۰۲۵۵۱

به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ سیاوش محبی روز یکشنبه در این باره به ایرنا گفت: بازگشت مسافران در همه جاده های منتهی به تهران ترافیک سنگینی را رقم زده است.

وی به رانندگان و مسافران توصیه کرد: بازگشت خود را به ساعات پایانی روز موکول نکنند و با مدیریت زمان و حرکت به موقع برای بازگشت در ترافیک جاده ها گرفتار نشوند.

این مسئول خاطرنشان کرد: ماموران پلیس راهور با آمادگی ۱۰۰ در صدی در حال آماده باش کامل در جاده ها خدمات رسانی می کنند.

محبی تاکید کرد: رانندگان با رعایت قوانین راهنمایی ورانندگی و پرهیز از سرعت و سبقت غیر مجاز سفری ایمن برای خود و سایر رانندگان رقم بزنند.

وی با بیان اینکه امروز بیشتر مردم به دامان طبیعت در خارج از شهر رفتند، توضیح داد: بهتر است هموطنانی که به دامنه طبیعت رفتند قبل از تاریکی هوا به شهر خود برگردند تا بازگشت آنها با ترافیک مسافران برون شهری تداخل نکند و ترافیک سنگین تر نشود.

جانشین پلیس راه راهور فراجا افزود: رانندگانی که در حال بازگشت هستند برای رسیدن به مقصد عجله و شتاب نداشته باشند و هر زمان احساس خستگی و خواب آلودگی کردند برای استراحت کوتاه توقف کنند تا از بروز حوادث جاده ا به دلیل خستگی و خواب آلودگی پیشگیری شود.

محبی ادامه داد: در حال حاضر محدودیتی در هیچ یک از محورهای مواصلاتی اعمال نشده و تردد در جاده های چالوس و آزاد راه تهران- شمال آزاد است.

وی یادآور شد: در صورت سنگین شدن ترافیک به منظور کاهش بار ترافیکی محدودیت اعمال و در صورت لزوم اعمال محدودیت در جاده ها اطلاع رسانی خواهد شد.

شهرستان پردیس با جمعیتی در حدود ۳۰۰ هزار نفر در شرق پایتخت قرار دارد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها