جوانان جمعیت هلال احمر استان اصفهان، مروجان فرهنگ مصرف بهینه آب

در قالب این طرح، توصیه های مدیریت مصرف آب از طریق نصب بنر در پست های راهنمایی میهمانان نوروزی و توزیع بروشور و محتواهای آموزشی توسط جوانان هلال احمر مستقر در این پست ها در سطح استان اصفهان انجام می شود.
کد خبر: ۱۴۰۲۴۲۷

جام جم آنلاین اصفهان؛ مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی آبفای استان اصفهان گفت: از  روزهای پایانی سال گذشته و با مشارکت جمعیت هلال احمر اصفهان، اجرای طرح «جوانان هلال احمر، مروجان فرهنگ مصرف بهینه آب» برای نخستین بار در کشور، این استان آغاز شد و تا پایان تعطیلات نوروزی ادامه دارد.

مجید مختاری برگزاری کارگاه نقاشی ویژه کودکان را از جمله برنامه های پیش بینی شده در این طرح عنوان کرد و اظهار داشت: کتاب های منتشر شده توسط روابط عمومی و آموزش همگانی آبفای استان اصفهان در حوزه کودک و نوجوان نیز در اختیار میهمانان نوروزی قرار می گیرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود، به سومین دوره از جشنواره مجازی «خانواده آبی» اشاره کرد و افزود: فراخوان این جشنواره که در قالب آثار هنری مانند دابسمش، نمایش، عکس و فیلم موبایلی به موضوع ارزش و اهمیت آب می پردازد، ویژه میهمانان نوروزی و همشهریان منتشر شده است و از طریق راهنمایان نوروزی و ستادهای اسکان مسافران اطلاع رسانی خواهد شد که در این جشنواره، شهرداری اصفهان، جمعیت هلال احمر، اداره کل آموزش و پرورش و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان مشارکت دارند.

گفتنی است هرساله در آستانه فرارسیدن سال جدید و تعطیلات عید نوروز، جمعیت هلال احمر استان اصفهان گروه هایی برای راهنمایی مسافران نوروزی در سطح استان اصفهان مستقر می کند و جوانان این جمعیت به صورت شبانه روزی در تمام طول ایام تعطیلات، پاسخگوی مسافران و میهمانان نوروزی هستند.

هاجر مقضی خبرنگار جام جم آنلاین

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها