معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ خبر داد

تصادف مرگبار در گیشا / برخورد وانت با پاکبان در حال کار

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ خبر داد:

مرگ عابر پیاده درپی تصادف با خودرو در بزرگراه آزادگان

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از مرگ عابر پیاده درپی تصادف با خودروی سواری در بزرگراه آزادگان خبر داد.
کد خبر: ۱۴۰۱۹۶۵

به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ احسان مومنی در گفت‌وگو با ایسنا دراین باره گفت: در ساعات ابتدایی بامداد امروز یک عابر پیاده در محدوده شرق به غرب بزرگراه آزادگان حوالی پل شهید کاظمی در حال عبور از عرض بزرگراه بود که ناگهان با یک دستگاه خودروی سواری تصادف کرده و متاسفانه در دم جان خود را از دست داد.

وی با بیان اینکه این فرد حدود ۴۰ سال سن داشت، گفت: همکاران من در حال بررسی علل این تصادف فوتی هستند. متاسفانه بارها توصیه کرده‌ایم که عبور عابر پیاده از عرض بزرگراه‌ها بسیار خطرناک است و می‌تواند منجر به حوادث این‌چنینی شود. لازم است که عابران پیاده حتما از گذرگاه‌های مجاز عبور کنند.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ با بیان اینکه بزرگراه‌های خلوت تهران در روزهای سال نو نباید عاملی برای افزایش سرعت و حرکات مخاطره آمیز رانندگان تهرانی و حتی مسافران نوروزی پایتخت باشد. ، گفت: لازم است که رانندگان نیز با سرعت مطمئنه و توجه صد در صدی به جلو با تمرکز کامل رانندگی کنند تا از وقوع چنین حوادثی جلوگیری شود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها