رئیس پلیس راه شرق استان تهران تاکید کرد:

سفر بدون زنجیرچرخ به محورهای هراز و فیروزکوه ممنوع

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور خبر داد:

ثبت ۱۵ میلیون سفر تا پایان یکم فروردین | محور قزوین رشت پرترددترین

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا گفت: بیشترین انباشت خودرو را در دو استان گیلان با ۲۰۰ هزار خودرو و مازندران با ۱۹۶ هزار خودرو داشته‌ایم.
کد خبر: ۱۴۰۱۹۳۵

به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ احمد شیرانی در گفت‌وگو با مهر در خصوص آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ های کشور گفت: دو میلیون تردد ثبت شده در روز یکم فروردین داشتیم اما در مجموع از ۲۴ اسفند پایان روز یکم فروردین چیزی بیش از ۱۵ میلیون تردد ثبت شده است.

سرهنگ شیرانی در خصوص معابری که شاهد رشد سفر در آن بوده‌ایم؛ گفت: که به لحاظ مقایسه هر معبر با وضع سال گذشته خود، بیشترین تردد استانی مربوط به سه استان خوزستان، اردبیل و بوشهر است که سفرها در معابر این سه استان نسبت به سال گذشته افزایش بالای ۳۰ درصدی داشته‌اند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا افزود: اما محور چالوس، آزادراه تهران کرج و تهران قزوین بیشترین محورهای پر تردد هستند. محور قزوین رشت با ۵۷ هزار تردد، تهران قم با ۴۹ هزار تردد، محور هراز با ۳۲ هزار تردد و محور کرج چالوس با ۲۴ هراز تردد، شاهد بیشترین تردد بوده‌اند.

سرهنگ شیرانی خاطر نشان کرد: بررسی میزان ورودی و خروجی شهرها نشان می‌دهد بیشترین انباشت خودرو را در دو استان گیلان با ۲۰۰ هزار خودرو و مازندران با ۱۹۶ هزار خودرو داشته‌ایم. این در حالی است که تهران از ۹۰۰ هزار خودرو خالی شده است.

وی با بیان اینکه ترددها در همه جاده‌ها روان است؛ گفت: محور کندوان دیشب حدود ساعت ۸:۳۰ تا ۱ بامداد به دلیل حجم ترافیک از جنوب به شما یک گره ترافیکی داشت که همزمان شاهد برف سنگین هم بودیم. جاده مشکلی نداشت اما حجم خودرو خیلی زیاد بود.

سرهنگ شیرانی خاطر نشان کرد: در حال حاضر جاده چالوس فعال است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها