title
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان با همکاری معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی و مشارکت خانه مطبوعات و رسانه های هرمزگان هشتمین جشنواره مطبوعات و رسانه های خلیج فارس را برگزار می کند.
کد خبر: ۱۴۰۰۴۰۴

 

هرمزگان-جام جم انلاین-اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان با همکاری معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی و مشارکت خانه مطبوعات و رسانه های هرمزگان هشتمین جشنواره مطبوعات و رسانه های خلیج فارس را برگزار می کند.

 


به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، اسمعیل جهانگیری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از برگزاری این رویداد در سه بخش موضوعی، اصلی و ویژه خبر داد.


جهانگیری گفت: در بخش موضوعی جشنواره موضوعات تولید دانش بنیان، اشتغال آفرینی، فرهنگ سازی جهت اصلاح الگوی مصرف روایت صحیح واقعیت ها و پیشرفت های متنوع استان در قالب جهاد تبیین، میهن دوستی و انسجام ملی، خلیج فارس وحدت و همدلی، رویدادهای ماندگار استان، کالابرگ الکترونیک و امیدآفرینی در اولویت هستند.

 

وی افزود: بخش های اصلی جشنواره شامل خبر، سرمقاله و یادداشت، مصاحبه، گزارش، عکس خبری، تیتر و چند رسانه ای می باشد.


ایشان در ادامه بیان نمود: بخش ویژه جشنواره فرزندآوری و جوانی جمعیت است که جوایز ارزنده ای همراه با تندیس جشنواره و لوح تقدیر به برگزیدگان تعلق خواهد گرفت و آثار تولید شده از 15 فروردین ماه 1401 تا 15 فروردین ماه 1402می توانند در این جشنواره شرکت نمایند.


گفتنی است: مهلت بارگذاری آثار تا 15 فروردین ماه 1402 و اختتامیه جشنواره 10 اردیبهشت ماه 1402 همزمان با روز خلیج فارس می باشد. متقاضیان آثار خود را به تارنمای معاونت امور مطبوعاتی . اطلاع رسانی به آدرس   khalifars.prssfestival.ir  ارسال نمایند

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها