‌فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

ارتش و سپاه با تمام قوا ‌از ‌‌ایران دفاع خواهند کرد‌

‌فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه دشمنان از قدرت نیروهای مسلح هراس کشورمان دارند، گفت: ارتش و سپاه ‌با تمام قوا ‌از ‌ ‌ایران دفاع خواهند کرد‌.
کد خبر: ۱۳۹۹۱۳۷

به گزارش جام جم آنلاین، امیر سرتیپ دوم خلبان ولدی ‌در حاشیه سفر فرمانده کل سپاه به خوزستان و حضور در پادگان دوکوه به مناسبت ولادت امام حسین(ع) و روز پاسدار با فرمانده کل سپاه پاسداران دیدار و گفت‌وگو کرد.

سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی در این دیدار که در حاشیه سفر به خوزستان انجام شد، گفت: قدرت بازدارندگی و اتحاد ارتش و سپاه موجب دلگرمی ملت، هراس دشمن و رضایت فرمانده معظم کل قوا (مدظله ) شده است‌.

وی در ادامه ضمن تقدیر از فرماندهان ارتش و سپاه در شمال خوزستان، نیروهای مسلح را متحد و با بصیرت خواند و گفت: دو بال نظامی کشور یعنی ارتش و سپاه مایه افتخار نظام هستند و با تمام قوا در هر زمان و هر مکان که لازم باشد تا پای جان از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دفاع خواهند کرد.

در ادامه این دیدار امیر سرتیپ دوم خلبان جواد ولدی فرمانده پایگاه شکاری وحدتی ضمن تبریک ولادت امام حسین (ع) و روز پاسدار گزارشی از عملکرد و توان نظامی این پایگاه ارائه داد و گفت: اتحاد، همفکری و هم افزایی ارتش و سپاه که به تعبیر مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) ید واحد اند، در بالاترین سطح ممکن در این منطقه است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها