وزیر نفت با حضور در پردیس ملت برای تماشای فیلم سینمایی «گل‌های باوارده» از امضای تفاهم نامه ای با وزارت ارشاد و حمایت از تولید آثار سینمایی خبر داد.
کد خبر: ۱۳۹۷۲۹۰

به گزارش جام جم آنلاین ، جواد اوجی‌ وزیر نفت برای تماشای فیلم سینمایی «گل‌های باوارده» به پردیس سینمایی ملت آمد.

اوجی درباره اهمیت توجه به ساخت آثاری در حوزه‌های نفت و گاز گفت: ما با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تفاهم نامه ای امضا کرده‌ایم تا آثار نمایشی در این زمینه ساخته شود و این مسیر ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه مستندها و آثار نمایشی مختلفی درباره جهادگران حوزه نفت و گاز ساخته شده بود، افزود: بعد از انعقاد این تفاهم‌نامه با وزیر ارشاد و بررسی های کارشناسی دوستان ما در وزارتخانه به این نتیجه رسیدیم که بهترین ابزار برای نمایش جهادگران حوزه نفت و گاز که مدت ها به دور از خانواده روی سکوهای نفتی و پالایشگاه ها برای تامین نفت و گاز در کشور از هیچ تلاش و کوششی دریغ ندارند، سینماست.

وزیر نفت در پایان گفت: وزارت نفت با فیلم گل‌های باوارده که قصه واقعی از تلاشگران حوزه نفت و گاز را به تصویر کشیده، حرکت را آغاز کرده‌ایم و به سینماگران و وزارت ارشاد کمک خواهیم کرد. از فیلم‌نامه‌ها و قصه‌هایی که در این مسیر بتواند تلاش دوستان ما را به خوبی نشان بدهد استقبال می‌کنیم و به سازمان‌ها و ارگان‌های مختلف توصیه می کنم به رونق تولیدات سینمایی کمک کنند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها