استاندار زنجان با اشاره به اینکه همه تلاش دولتمردان، برای رضایتمندی مردم است گفت:  از این رو برای ایجاد و تولید درآمد در استان،  در بخش ها و مسیرهای مختلف، تلاش می کنیم.
استاندار زنجان با اشاره به اینکه همه تلاش دولتمردان، برای رضایتمندی مردم است گفت: از این رو برای ایجاد و تولید درآمد در استان، در بخش ها و مسیرهای مختلف، تلاش می کنیم.
کد خبر: ۱۳۹۶۹۰۵

به گزارش جام جم آنلاین زنجان، محسن افشارچی، در آیین  بهره‌برداری ازطرح‌های عمران روستایی  که بطور همزمان در ۳۱۰ روستای استان زنجان و بصورت پایلوت در روستای یامچی و  با حضور نماینده ولی فقیه در استان ، جمعی از مسئولان و مردم این روستا برگزار شد، تامین درآمد از محل مالیات بر ارزش افزوده را یکی از مسیرهای ایجاد درآمد برای استان عنوان کرد و افزود: برگشت و آثار مالیات هایی که مردم می دهند در زندگی مردم نمایان می شود و  بخش اعظم مالیات های دریافتی، به استان و روستاهای خودمان بر می گردد.


وی  با بیان اینکه مالیات کارخانه های بزرگ استان برای استان محاسبه می شود تاکید کرد: به زودی مالیات یک کارخانه بزرگ نیز به استان تزریق خواهد شد.


استاندار ، با اذعان به اینکه تلاش می کنیم تا از محل درآمد پسماند روی، درآمد زایی کنیم، افزود: افزایش حجم اعتبار از محل بودجه عمومی نیز از دیگر تلاش های انجام شده مجموعه مدیریت استان است.


برای گره‌گشایی و تسهیل‌گری در امور آمده‌ایم
افشارچی با تاکید بر اینکه  برای گره‌گشایی و تسهیل‌گری در امور آمده ایم، گفت: امسال  2 هزار و 700 میلیارد تومان در ازای خرید گندم به کشاورزان پرداخت شد که  این همت، نوعی کارگشایی بود تا در این حوزه  به خودکفایی برسیم.


  وی  به تلاش  در راستای ایجاد تعاونی های روستایی اشاره کرد و اظهارداشت: در این صورت درآمد روستاها، از طریق این تعاونی ها و با آورده روستائیان  به بار خواهد نشست.


استاندار زنجان، با ببان اینکه در دهه فجر در شهرستان زنجان، 157 پروژه عمرانی در 79 روستا  با اعتباری بالغ بر 660 میلیارد ریال به بهره برداری می رسد تصریح کرد: کلنگ زنی 38 پروژه در 37 روستا انجام می شود که  مجموع اعتبار پروژه های  کلنگ زنی و قابل افتتاح یک هزارو 40 میلیارد است.


به عقب برنمی‌گردیم
  افشارچی ، با اشاره به اینکه  ما به عقب برنمی‌گردیم، گفت : پرچم جمهوری اسلامی را که گستراننده عدالت در میان مردم است،  به صاحب اصلی آن امام زمان (عج)  می‌رسانیم.


گفتنی است طرح های عمران روستایی در ۳۱۰ روستای استان، با اعتباری بالغ بر 3 هزار و 770 میلیارد ریال  به بهره برداری رسید.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها