معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: بیش‌از یک‌هزار و ۳۸۵ طرح عمرانی و خدماتی با اعتبار پنج هزار و ۲۰۹ میلیارد تومان همزمان با چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در این استان آغاز شد.
کد خبر: ۱۳۹۶۶۲۹

به گزارش جام جم آنلاین سیستان وبلوچستان؛ منصور بیجار اظهارداشت: طرح‌های قابل افتتاح در دهه فجر امسال از نظر تعداد ۱.۸ رابر و از نظر اعتبار هزینه شده نیز تقریبا ۱.۹ برابر نسبت به دهه فجر سال ۱۴۰۰ افزایش داشته است.

 

وی ادامه داد: از مهمترین طرح‌های قابل افتتاح امسال در سیستان و بلوچستان می‌توان به ۴۹ واحد مسکن ملی در شهرهای گلمورتی و سیب و سوران با اعتبار بیش‌از پنج میلیارد تومان، ساخت بیش‌از ۶۶ کیلومتر راه روستایی با اعتبار ۱۵۴ میلیارد تومان، احداث، بازسازی و تکمیل ۳۶۲ کلاس درس با اعتبار بیش‌از ۲۴۰ میلیارد تومان، احداث فاز دوم خط برق اسپکه – نیکشهر با اعتبار بیش‌از ۱۱۷ میلیارد تومان، گازرسانی به زابل با اعتبار ۳۲۰ میلیارد تومان، بهره برداری از ۱۴ کیلومتر بزرگراه در جنوب استان و بهسازی پنج هزار و ۳۳۳ کیلومتر راه، اشاره کرد.

 

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندارسیستان و بلوچستان گفت: امسال بیشترین اعتبار هزینه شده در فصول بخش کشاورزی از جمله اجرای سیستم‌های آبیاری نوین، جایگاه‌های پرورش دام، پرورش طیور، مبارزه با آفات و بیماری‌های گیاهان و حوزه شیلات بوده است.

 

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها