استاندار در حاشیه مسابقات ملی کشتی با چوخه اسفراین ؛

کشتی با چوخه قابلیت جهانی شدن را دارد

اسدالله ابراهیمی ـ جام جم آنلاین ـ استاندار خراسان شمالی در جلسه شورای اداری استان بر ضرورت پاسخگویی مدیران به مردم ، برگزاری باشکوه تر دهه فجر امسال ، حرکت مدیران در مسیر جذب بیشتر اعتبارات ملی و اداره استان به صورت علمی و جهادی تاکید کرد و گفت : صبر ، بردباری و پاسخگویی مدیران به مردم مورد توجه و تاکید قرار گیرد .
کد خبر: ۱۳۹۶۳۲۴

بنا به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری خراسان شمالی دکتر محمدرضا حسین نژاد با تاکید بر اینکه مردم ، ولی نعمت ما مدیران هستند ، افزود: توجه مدیران به مردم تنها در گفتمان نیست بلکه در عمل بوده لذا مدیران با خلاقیت باید بتوانند نسبت به رضایتمندی مردم قدم بردارند.

وی با اشاره به این نکته که ویژگی بارز سردار شهید سلیمانی از دید مقام معظم رهبری انجام کار برای رضای خدا است ، تصریح کرد: مدیران این ویژگی را مورد توجه قرار دهند و با عدم توجه به باید ها و نبایدها از اهداف اصلی خود دور نشوند.

رییس شورای اداری استان با تاکید بر تقسیم کار تمام دستگاه های اجرایی استان برای برگزاری باشکوه تر برنامه های دهه مبارک فجر امسال گفت : انقلاب ما مادی نبود بلکه اهداف معنوی برای ما حائز اهمیت تر است.

دکتر حسین نژاد در ادامه خاطر نشان کرد: فضاسازی ادارات و نصب پرچم هم در دستگاه های اجرایی و هم در اتحادیه ها و اصناف ، حضور مدیران و کارکنان در برنامه های دهه فجر و سرکشی از خانواده های شهدا بعنوان برنامه های محوری این ایام قرار گیرد .

دکتر محمدرضا حسین نژاد با بیان اینکه مدیران دستگاه های اجرایی در سیاست گذاری های خود به اعتبارات تملک و دارایی استان بسنده نکنند ، گفت : سهم خراسان شمالی از اعتبارات ملی زیر هشت دهم است که نیازمند پیگیری های مستمر مدیران در پایتخت هستیم .

وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری در آغاز به کار دولت سیزدهم برگشت به آرمان های انقلاب اسلامی را مورد توجه قرار دادند ، گفت : در این راستا قرآن و مردم بعنوان آرمان های اصلی تلقی می شوند .

دکتر حسین نژاد با تاکید بر اینکه دشمنان نقاط قوت کشور ما را که قرآن و سپاه پاسداران است را مورد هجمه قرار داده اند، افزود: دشمنان پی برده اند که قرآن بعنوان چراغ هدایت و رستگاری مردم ایران است پس درصدد خاموش کردن این چراغ هدایت هستند که امیدواریم با شفاف سازی و شناخت دقیق دشمنان بتوانیم موضع گیری های خود را اعمال کنیم ./ خراسان شمالی ـ خبرنگار جام جم ـ اسدالله ابراهیمی

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها