مدیر املاک شهرداری سمنان گفت: سه سال پس از انجام توافق با سازمان صنایع هوا فضا، در دوره ششم مدیریت شهری، صدور سند کاربری‌های عمومی و تجاری شهرک هوا فضا به نام شهرداری کلید خورد.
کد خبر: ۱۳۹۶۳۰۸

به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین از سمنان؛ رسول همتی در خصوص آخرین وضعیت زمین‌های شهرک هوا فضای سمنان واقع در شرق بلوار شهید نوروزی، اظهار کرد: تغییر کاربری و تفکیک پلاک از کاربری اداری و انتظامی به بلوک‌های مسکونی-تجاری و کاربری های عمومی از طریق کمیسیون های مربوطه اخذ شد.

وی افزود: بر حسب توافقات، کاربری های عمومی و تجاری در سهم شهرداری سمنان است.

مدیر املاک شهرداری سمنان خاطرنشان کرد: نقل و انتقال سهم مشاعی شهری در تاریخ پنجم بهمن ۱۴۰۱ به نام شهرداری سمنان انجام شد تا مقدمات تفکیک عرصه پلاک فراهم شود و صدور سند آن نیز کلید خورده است.

همتی تصریح کرد: حدود سه سال پیش توافقی با سازمان صنایع هوا فضا انجام شد تا زمینی که در شرق بلوار شهید نوروزی قرار دارد، تعیین تکلیف شود، با توجه به اینکه این زمین در محدوده شهری است، شهروندان می‌توانند استفاده مفیدی از آن داشته باشند.

وی اضافه کرد: طبق توافق‌هایی که با سازمان هوافضا انجام گرفت، مقرر شده بود تا پیاده‌سازی قطعات انجام شود و زمین پس از آزادسازی، از طریق سازمان در اختیار شهروندان قرار بگیرد تا یک مجموعه مسکونی با ظرفیت ۶۰۰ قطعه زمین به شهر اضافه شود.

مدیر املاک شهرداری سمنان گفت: مساحت زمین این شهرک ۵۰ هکتار و مساحت کاربری های عمومی و معابر حدود ۲۷ هکتار است.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها