جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

وقایع اخیر ذات انسان‌های دورو را نشان داد

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

تلاش دشمنان برای به خیابان کشاندن مردم ناکام ماند

title
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دشمنان خیلی تلاش کردند مردم را به خیابان بکشانند، اما نتوانستند و حتی این روزهای آخر برای به راه انداختن آشوب های خیابانی به التماس افتاده بودند.
کد خبر: ۱۳۹۵۸۲۱

به گزارش جام جم آنلاین، جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در نخستین دوره ملی روایت پیشرفت و امیدآفرینی در دانشگاه جامع امام حسین (ع) افزود:­ در طول تاریخ به میزانی که در این ۴۴ سال شیطان بزرگی مثل آمریکا و همراهانش متحد با انقلاب اسلامی دشمنی کرده باشند، مقطعی پیدا نمی‌شود.

سردار فدوی با اشاره به این که نتیجه این حجم از دشمنی به نفع آنها نبوده، افزود: آمریکایی‌ها خودشان هم قبول دارند که با وجود بودجه نظامی‌ ۸۵۵ میلیارد دلاری و حضور نظامی در ۷۵۵ پایگاه خارجی ، نتایج حاصل شده در برابر ایران برعکس بوده به ذلت رسیده اند.

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان این که عوامل مادی ما قابل مقایسه با دشمنان نیست، گفت: در دولت اوباما، آخرین وزیر دفاع آمریکا آمد در بازدید پایگاه ظفره در امارات اذعان کرد: آمریکا و هم‌پیمانان منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای اش ، باید به دنبال افزایش توان بازدارندگی در برابر ایران باشند.

سردار فدوی ادامه داد: در عالم سه سطح قدرت وجود دارد، نخست آنکه کشوری قدرت دفاع از خودش داشته باشد، دومین سطح این است که کشوری قدرت بازدارندگی داشته باشد یعنی دشمن احساس کند ضرر حمله کردنش به کشوری بیشتر از منفعت آن است این سطحی است که ما در دهه هفتاد به آن رسیدیم. سطح سوم، اقدام است که ما در این سطح قرار داریم.

سردار فدوی با اشاره به اغتشاشات چند ماه گذشته در کشور، خاطرنشان کرد: در چهل و چهارمین سال انقلاب اسلامی با جنگ جدیدی مواجه شدیم که دشمنان انقلاب برای این جنگ جدید خیلی زحمت کشیده اند و برای عوامل خود در داخل کشور هم خیلی زحمت کشیدند. اما به یک اشتباه محاسباتی مجدداً دچار شدند، آنها مطمئن بودند پیروز می‌شوند، اما مانند دفعات بیشمار گذشته، شکست خوردند.

جانشین فرمانده کل سپاه تاکید کرد: دشمنان خیلی تلاش کردند مردم را به خیابان بکشانند، اما نتوانستند و حتی این روزهای آخر به التماس کردن افتاده بودند اما باز هم نتوانستند چون قلب‌های مردم را خداوند محافظت کرد.

وی با اشاره به برگزاری دوره روایت پیشرفت با بیان اینکه ما اندکی از آنچه را داریم رسانه‌ای کردیم و بخش اعظم داشته‌های ما برای اعلام و نمایش نیست بلکه برای اعمال در موقع نیاز است، عنوان کرد: برای روایت کردن ابتدا خودمان باید به آنچه روایت می‌کنیم باور داشته باشیم، مسلمان در تقویت باورهای خود باید برنامه داشته باشد.

سردار فدوی در پایان گفت: تصویرسازی بسیار مهم است، تصویرسازی ما بر خلاف دشمنان، بر اساس حق و واقعیت است که منجر به افزایش اعتماد به نفس و باورپذیری می‌شود. باید مواظبت کنیم وقتی پای کار می‌رویم، با تمام وجود آن کار را انجام دهیم و به این آیه شریفه نیز توجه کنیم که استطاعت و قوه خود را روزانه بیشتر کنیم.

منبع: خبرگزاری صدا وسیما

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها