رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر بندرعباس خبر داد؛

برگزاری چهارمین اجلاس کمیسیون‌های شهرسازی و معماری مراکز استان ها به میزبانی بندرعباس

چهارمین اجلاس کمیسیون‌های شهرسازی و معماری مراکز استان ها به میزبانی بندرعباس برگزار می‌شود.
چهارمین اجلاس کمیسیون‌های شهرسازی و معماری مراکز استان ها به میزبانی بندرعباس برگزار می‌شود.
کد خبر: ۱۳۹۵۷۳۱
هرمزگان-جام جم انلاین-چهارمین اجلاس کمیسیون‌های شهرسازی و معماری مراکز استان ها به میزبانی بندرعباس برگزار می‌شود.


رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر بندرعباس از برگزاری چهارمین اجلاس کمیسیون‌های شهرسازی و معماری کلانشهرها و مراکز استان ها به میزبانی بندرعباس خبر داد.
 
 
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بندرعباس، اسماعیل رئیسی حسنلنگی در این باره اظهار کرد: با توجه به اینکه از مجموع 7 هزار و 113 هکتار محدوده شهر بندرعباس، ۴۳ درصد بافت فرسوده و سکونتگاه های غیررسمی تشکیل می دهد که اکثر بافت فرسوده در نوار ساحلی و مرکز شهر بندرعباس واقع گردیده با توجه به مشکلات فراوان بافت های فرسوده، این اجلاس در شهر بندرعباس برگزار می شود.
 

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: باتوجه به اهمیت بافت فرسوده شهر، این اجلاس با هدف توسعه متوازن شهری و با محوریت بازآفرینی شهری و بررسی اثرات قانون درآمد پایدار بر حوزه شهرسازی و معماری برگزار می شود.
 

وی در پایان خاطرنشان کرد: امید است با نگاه ملی بتوانیم با هماهنگی ها و تصمیم گیری های لازم مشکلات بافت فرسوده شهرمان را به حداقل برسانیم.

گفتنی است، این اجلاس با حضور روسای کمیسیون های معماری شهرسازی کلانشهرها ‌‌و مراکز استان های کشور و مسوولین کشوری مرتبط این حوزه برگزار می شود.
 
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها