نماینده ولی فقیه در استان یزد :

سازمان بازرسی به گرانی ها ورود کند

نماینده ولی فقیه در استان یزد :

زیاده‌‌خواهی دلالان شرایط را برای مردم سخت می کند

یزد- نماینده ولی فقیه در یزد گفت: دلالان به دلیل سود بیشتر شرایط را برای مردم سخت کرده‌اند اما سرمایه‌گذاران و مدیران صنایع باید راحتی مردم را مدنظر خود قرار دهند.
کد خبر: ۱۳۹۵۶۵۰

به گزارش خبرنگارجام جم آنلاین یزد ، آیت‌الله محمدرضا ناصری در دیدار با اعضای سازمان دیده‌بان شفافیت و عدالت با اشاره به اینکه پایه انقلاب اسلامی و این حرکت مهم بر اساس تقوا بنا شده‌است، اظهار داشت: رهبر کبیر انقلاب اسلامی به چیزی به جز خداوند فکر نمی‌کرد و در تمام حرکات و سکنات خود تنها خدا را مدنظر قرار می‌داد.

وی افزود: دلدادگی امام راحل به خدا و اهل بیت (ع) به گونه‌ای بود که همه مردم را شیفته خود می‌کرد.

امام جمعه یزد با بیان اینکه امام خمینی (ره) تنها در مسیری حرکت کرد که رضایت خداوند اولویت باشد، گفت: تکلیف ما این است که هر قدمی که برمی‌داریم برای خداوند باشد، به هدف خلقت توجه کنیم و راه را برای رشد و خدایی شدن جامعه باز کنیم.

ناصری ادامه داد: سازمان دیده‌بان شفافیت و عدالت باید تلاش ‌کند تا در جامعه کدورت‌ها و ناملایماتی که به ضرر انقلاب و اسلام است را رفع شود.

وی افزود: هدایت و امر به معروف و نهی از منکر باید در کار این سازمان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار باشد؛ حکومت ما حکومتی اسلامی است و باید مسیرهای موجود بر سر راه افراد و مدیران متعهد که در راه اسلام گام برمی‌‌دارند را هموار کرد تا در نهایت منجر به ظهور حضرت حجت (عج) شود.

امام جمعه یزد با بیان اهمیت پیشگیری از مشکلات در جامعه تصریح کرد: باید مسائل و مشکلاتی مانند گران‌فروشی ریشه‌یابی شود و برای حل این مشکلات زمینه‌های لازم را فراهم کرد.

وی افزود: دلالان به دلیل سود بیشتر شرایط را برای مردم سخت کرده‌اند؛ سرمایه‌گذاران و مدیران صنایع باید راحتی مردم را مدنظر خود قرار دهند نه اینکه به دنبال سودهای کلان باشند.

ناصری با اشاره به اهمیت جهاد تبیین گفت :باید برای نسل جدید اهمیت انقلاب و نظام اسلامی را تبیین کرد تا واقعیت‌ها را درک کنند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها