در ۹ ماهه امسال حدود ۲۷ هزار میلیارد تومان تسهیلات از طریق شبکه بانکی استان در بخش‌های مختلف اعطا شده است.
در ۹ ماهه امسال حدود ۲۷ هزار میلیارد تومان تسهیلات از طریق شبکه بانکی استان در بخش‌های مختلف اعطا شده است.
کد خبر: ۱۳۹۵۵۹۴

به گزارش جام جم آنلاین زنجان ؛ مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان از کسب رتبه برتر استان در جذب تسهیلات ویژه بهسازی و نوسازی مسکن روستایی از اعتبارات سال ۱۴۰۰ خبر داد و افزود: با ۹۸ درصد از معرفی‎ شدگان به بانک‌ها در استان زنجان قرارداد منعقد شده است.


وی  با بیان اینکه امسال تا پایان آذر ماه بیش از ۲۷ هزار میلیارد تومان تسهیلات به بخش‌های مختلف در استان پرداخت شده است گفت: از این میزان تسهیلات ۳۴ درصد به بخش صنعت و معدن، ۲۴/۵ درصد به خدمات و بازرگانی، 14 درصد به حوزه مسکن و ساختمان، 12 درصد به بخش کشاورزی و ۴ درصد در حوزه قرض الحسنه پرداخت شده است.


نادری گفت:  ۶۱ درصد کل ثبت نام کنندگان برای دریافت تسهیلات ازدواج، وام خود را دریافت کرده‌اند که این آمار ۹ درصد بیشتر از میانگین کشوری است.


وی افزود : کل منابع شبکه بانکی استان زنجان منتهی به پایان آذر ماه در مقایسه با مدت مشابه سال قبل نیز ۳۶ درصد افزایش داشته است.


مدیر کل امور اقتصادی و دارایی با مطلوب دانستن عملکرد شبکه بانکی استان، از کسب رتبه اول زنجان در رشد سپرده‌های بانکی و رتبه دوم بیشترین درصد رشد مانده تسهیلات شبکه بانکی و رتبه پنجم پرداخت تسهیلات ازدواج در کشور خبر داد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها