مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز خبر داد:

وقوع دو ریزش بهمن دیگر در جاده کرج-چالوس

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا با اشاره به اینکه در حال حاضر محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند، از تردد روان در این محورها خبر داد و افزود: رانندگان از ترددهای غیر ضرور خودداری کرده و در صورت ضرورت حتما در گردنه‌های برفگیر از زنجیر چرخ استفاده کنند.
کد خبر: ۱۳۹۴۶۷۵

به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ احمد شیرانی در گفت‌وگو با ایسنا در تشریح آخرین وضعیت راه‌ های کشور با اشاره به وضعیت محورهای شمالی گفت: در حال حاضر شاهد تردد روان در محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه و آزادراه‌تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) هستیم همچنین محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند.

وی درباره وضعیت ترافیکی سایر محورها نیز به ترافیک پرحجم و روان در آزادراه قزوین – کرج در محدوده های امامزاده طاهر و پل فردیس اشاره کرد و افزود: محور ریگان - ایرانشهر و پونل - خلخال در حال حاضر مسدود است. همچنین محورهای لاسم - ارجمند، وازک - بلده، سروآباد – پاوه، سی سخت – پادنا، شهرجدید هشتگرد – طالقان و گنجنامه - تویسرکان دارای انسداد فصلی هستند.

 وی ادامه داد: محور قدیم خرم آباد - پلدختر تا اطلاع بعدی مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین آزادراه خرم آباد - پل زال و محور خرم آباد - کوهدشت انجام می شود.

وی تاکید کرد: بستن زنجیرچرخ در گردنه‌های برفگیر و پرهیز از تردد غیرضروری، اطمینان از پربودن باک خودرو در آغاز سفر و سالم بودن سیستم بخاری و برف پاک‌کن از مواردی است که رانندگان باید مورد توجه ویژه قرار دهند. درحال حاضر شاهد کاهش ۱۸.۸ درصدی تردد در جاده های کشور هستیم.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها