مدیر درمان تامین اجتماعی استان بوشهر گفت؛

ثبت نام بیماران خاص و صعب العلاج در سامانه

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر خبر داد؛

راه اندازی پایگاه جهادی سلامت و کارآفرینی در حوزه تعاون، کار و رفاه اجتماعی

مصدق کشاورزی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر از راه اندازی پایگاه جهادی خدمات محور همزمان با میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) به مناسبت گرامیداشت مقام زن و روز مادر خبر داد
کد خبر: ۱۳۹۴۳۷۳

به گزارش جام جم آنلاین بوشهر و به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر؛ مصدق کشاورزی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر از راه اندازی پایگاه جهادی خدمات محور همزمان با میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) به مناسبت گرامیداشت مقام زن و روز مادر خبر داد.
وی افزود: کمیته ای در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر تشکیل یافته که با حضور این اداره کل به همراه مدیریت درمان تامین اجتماعی، دانشگاه علوم پزشکی ، اداره کل بهزیستی، اداره کل آموزش فنی و حرفه ای، کانون پرورش و فکری استان بوشهر، فرمانداری دشتستان و شهرداری شورای اسلامی شهر وحدتیه در خصوص خدمت رسانی مناسب در قالب رویداد دوروزه بزرگداشت جایگاه زنان در روزهای 22 و 23 دی ماه در شهر وحدتیه با رویکرد ارائه خدمات مختلف جهادی و با هدف ارتقاء سلامت ، مشاوره و آگاهی، مهارت، توسعه اشتغال و کارآفرینی و ... برگزار می گردد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان افزود: خدمات درمانی غربالگری(فشارخون، دیابت، سرطان سینه، سرطان روده بزرگ ) ویزیت پزشک عمومی ، ارائه مشاوره های راه اندازی کسب و کار ، مشاوره متقاضیان جویای کارو معرفی آنها به شرکتهای متقاضی نیرو جهت بکارگماری، برگزاری دوره های آموزشی(مهارت های زندگی، فرزند پروری، پیشگیری از اعتیاد) خدمات مهارت آموزی (آموزش خیاطی ، معرفی رشته های مهارت آموزی در فنی و حرفه ای ، شناسایی افراد متقاضی و معرفی آنها به مراکز آموزش فنی و حرفه ای) برنامه های فرهنگی و هنری (شناسایی کارگران ورزشکار، برگزاری مسابقات دارت، برگزاری برنامه قصه گویی، ایستگاه نقاشی) نیز بخش دیگری از خدمات در قالب این رویداد است.
کشاورزی اظهار داشت: با عنایت به منویات مقام معظم رهبری باید جهاد تببین در جامعه شکل بگیرد و ما مسئولان در حوزه های مختلف خدمت با اقدامات و عملکرد و نظارت مستقیم و موثر خود می توانیم به نشاط آفرینی و شادابی در جامعه کمک کنیم.
رئیس شورای هماهنگی دستگاه های اجرایی تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان بوشهر با بیان اینکه در کنار مطالبه گری باید مشارکت نیز داشته باشیم عنوان کرد: تمامی ظرفیت های موجود در بخش نیروی انسانی و تجهیزاتی و ... با هدف ارائه خدمت به مردم به ویژه در مناطق کم برخوردار بکار خواهیم برد.

 

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها