مرکز مدیریت راه‌های کشور از کاهش بارش در محورهای برون شهری خبر داد و اعلام‌کرد: هم اکنون تردد در جاده‌های شمالی روان و فقط در ارتفاعات جاده‌های استان‌های آذربایجان غربی و قزوین بارش برف گزارش شده است.
کد خبر: ۱۳۹۴۲۷۲

به گزارش جام جم آنلاین، طبق اعلام مرکز مدیریت راه‌های کشور، هم اکنون ترافیک در آزادراه تهران- کرج- قزوین و در محور تهران- شهریار، سنگین است.

این مرکز اعلام کرده است که در شبانه ‌روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲ هزار۴۷۹ ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل ۰.۲ درصد افزایش تردد ثبت شده است.

آخرین وضعیت جاده‌های شمالی نیز از تردد روان در محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه و آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت مسیر رفت و برگشت خبر می‌دهد.

هم اکنون در ارتفاعات جاده هراز مه گرفتگی گزارش شده است اما سایر جاده‌های شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی است.

آخرین وضعیت جوی نیز از بارش برف در ارتفاعات استان‌های آذربایجان غربی و قزوین و مه گرفتگی غلیظ در استان خوزستان خبر می دهد.

همچنین محورهای شریانی ریگان-ایرانشهر، محور قدیم مشهد-باغچه و آزادراه کنارگذر شمالی مشهد مسدود شده‌اند. از میان محورهای غیرشریانی نیز محورهای پونل-خلخال، جاسک-بشاگرد، منوجان-هشتبندی، مشهد-کلات، چاهان-زرآباد و پارسیان-دشتی مسدود است.

محورهای دارای انسداد فصلی هم شامل لاسم-ارجمند، وازک-بلده، سروآباد-پاوه، سی‌سخت-پادنا، جدید هشتگرد-طالقان، گنجنامه-تویسرکان می‌شود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها