رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی خبر داد:

بارش برف و باران در محورهای مواصلاتی ۸ استان | ترافیک روان در اکثر جاده‌ها

رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور اعلام کرد؛

بارش برف و باران در جاده‌های ۶ استان | تردد در مسیرهای شمالی کشور روان است

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور کشور از باراش باران و برف در محورهای مواصلاتی ۶ استان کشور خبر داد و گفت: تردد در مسیرهای شمالی کشور روان است.
کد خبر: ۱۳۹۳۴۶۰

به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ احمد شیرانی روز جمعه در گفت‌وگو با ایرنا درباره آخرین وضعیت محورهای شمالی، گفت: بارش برف و باران در محورهای مواصلاتی استان‌های تهران، البرز، مازندران، همدان، کرمان و همچنین هرمزگان گزارش شده است.

وی افزود: در مسیرهای چالوس و آزادراه تهران - شمال دارای بارش پراکنده برف و باران و سایر مسیرهای شمالی کشور دارای مه‌ گرفتگی در ارتفاعات است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور انتظامی کشور در خصوص وضعیت ترافیکی در مسیرهای کشور نیز بیان کرد: هم اکنون در تمامی مسیرهای کشور از جمله چالوس، هراز و فیروزکوه و همچنین آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت در دو قسمت رفت و برگشت تردد خودروها به‌صورت روان و عادی در جریان است.

وی تاکید کرد: در مسیر قدیم خرم آباد - پلدختر تا اطلاع بعدی مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین آزادراه خرم آباد - پل زال و محور خرم آباد - کوهدشت انجام می‌شود.

سرهنگ شیرانی به رانندگان توصیه کرد با توجه به بارش برف و باران با رعایت فاصله طولی با خودرو جلویی در مسیرها حرکت کنند و همچنین برای سفر در مسیرهای شمالی و ارتفاعات حتماً خودرو خود را به زنجیر چرخ مجهز کنند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها