title
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس توجه به خانواده شهدا را موضوعی اساسی خواند و گفت: تمامی دستاوردهای امروز ایران اسلامی مرهون جانفشانی شهدا، جانبازان و ایثارگران است.
کد خبر: ۱۳۹۳۲۰۵

هرمزگان-جام جم انلاین-مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس توجه به خانواده شهدا را موضوعی اساسی خواند و گفت: تمامی دستاوردهای امروز ایران اسلامی مرهون جانفشانی شهدا، جانبازان و ایثارگران است. 

 

حسن خلج طهرانی در نشست هم‌اندیشی و تجلیل از خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران شاغل در منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس، پیشاپیش فرا رسیدن سالروز شهادت سردار سلیمانی را تسلیت گفت و افزود: استقلال، تمامیت ارزی و تمامی دستاوردهای امروز ایران اسلامی مرهون جانفشانی شهدا، جانبازان و ایثارگران است.

 

وی اظهار داشت : شهدا گرانبهاترین دارایی خود یعنی جان میارکشان را فدا کردند و این مساله نشانه‌ی بزرگی و عظمت این افراد است.

 

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس توجه به خانواده شهدا را موضوعی اساسی خواند و اضافه کرد: درهای جهاد و ایثارگری همچنان باز است و با توجه به شرایط امروز کشور باید همگان در عرصه‌ی تلاش و جانفشانی آماده باشند.

 

وی بیان داشت: امروز بیش از هر زمان دیگری نیازمند کار، مجاهدت و تقوا هستیم و باید قدردان خدمتگزاران به نظام و میهن باشیم.

 

خلج طهرانی در خاتمه توفیقات به دست آمده در منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس را نتیجه‌ی تلاش‌های شبانه‌روزی تمامی پرسنل خواند و گفت: خودکفایی امروز صنعت کشور شیرینی و حلاوت خاصی دارد و ما باید سپاسگزار تمامی کارگران، کارمندان و مدیران زحمتکش باشیم.

 

گفتنی است ، در پایان این مراسم از خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران شاغل در منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس با اهدای لوح سپاس تقدیر به عمل آمد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها