رئیس اداره کل روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران:

این مسیر مقدس را با هم طی خواهیم کرد

دکتر روح الله قاسمیان در گفت گو با جام جم آنلاین:

بانکداری قرض الحسنه را در کشور تثبیت خواهیم کرد

رئیس اداره کل روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض الحسنه مهر ایران تاکید کرد : کماکان تلاش خواهیم کرد ضمن تبیین ارزش هنجاری و اعتباری قرض الحسنه برای افکار عمومی، بانکداری قرض الحسنه را در کشور تثبیت کنیم.
رئیس اداره کل روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض الحسنه مهر ایران تاکید کرد : کماکان تلاش خواهیم کرد ضمن تبیین ارزش هنجاری و اعتباری قرض الحسنه برای افکار عمومی، بانکداری قرض الحسنه را در کشور تثبیت کنیم.
کد خبر: ۱۳۹۲۷۴۷

دکتر روح الله قاسمیان در گفت وگو با جام جم آنلاین اظهار داشت: از زمان سرکارآمدن دولت انقلابی ومردمی سیزدهم و در یکسال اخیر، بانک قرض الحسنه مهر ایران گامهای بلندی را در راستای توسعه ارزش قرض الحسنه شکل داده است.

وی افزود: هم اکنون ما شاهد شکل گیری یک شبکه پویای اعتباری، معاملاتی و بانکی بر مبنای مبادلات قرض الحسنه هستیم .شکل دهی این شبکه علی رغم همه تلاشها و سختی هایی که داشته،الگویی برای مشتریان و مدیران بانکی کشور می باشد.

قاسمیان یادآور شد: اعطای وام، ارائه خدمات مستمر اعتباری،مشتری مداری،صدور ضمانت نامه های لازم و ..... جملگی در شبکه وسیع اعتباری ایجاد شده توسط بانک قرض الحسنه مهر ایران جایگاه ویژه خود را را دارند.

رئیس اداره کل روابط روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض الحسنه مهر ایران افزود:ماموریتهای بانک قرض الحسنه مهر ایران در طول یکسال اخیر معطوف به یک مسیر و هدف کلان تر یعنی نهادینه نمودن فرهنگ قرض الحسنه در جامعه و تبلور آن در معاملات بانکی و اعتباری می باشد.

وی ادامه داد: در اینجا هم نگاه ارزش مدارانه و هنجاری نسبت به موضوع قرض الحسنه مطرح است و هم نگاه عملیاتی واعتباری. نمی توان مفهوم قرض الحسنه را بدون در نظر گرفتن وترسیم مصادیق عینی «مبادلات قرض الحسنه» برای افراد جامعه ترسیم کرد.

قاسمیان افزود: در مقابل، اگر مبادلات مبتنی بر رویکرد قرض الحسنه، دارای پشتوانه ای مفهومی و هنجاری نباشد، به درستی از سوی افکار عمومی مورد درک قرار نخواهد گرفت. پس در اینجا ما هردونگاه ارزش مدارانه و عملیاتی-اعتباری را نسبت به قرض الحسنه و مصادیق آن داشته و خواهیم داشت.

وی گفت: مدیرعامل و اعضای محترم هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران در طول یکسال اخیر تلاش وافری در راستای احیای سنت حسنه قرض الحسنه در بطن جامعه از طریق انعکاس آن در مبادلات بانکی واعتباری کرده اند.

به گفته قاسمیان، تعدد و تکثر مشتریان بانک قرض الحسنه مهر ایران در طول مدت زمان محدود اخیر به وضوح نشان می دهد که این رویکرد جمعی مثمر ثمرواقع شده است.

رئیس اداره کل روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض الحسنه مهر ایران در پایان خاطرنشان کرد: بدون شک این هم افزایی و تلاش جمعی برای رسیدن به هدفگذاری های بعدی در حوزه بانکداری قرض الحسنه ادامه پیدا خواهد کرد. بر این باور هستیم که تثبیت فرهنگ قرض الحسنه و مشتقات آن ازجمله بانکداری قرض الحسنه محصول و خروجی نهایی این عملکرد خواهد بود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها