علوم پزشکی جندی شاپور اهواز:

ظرفیت بیمارستان کودکان ابوذرتکمیل شد

تمامی بیمارستان‌های دارای بخش اطفال و نوزادان استان خوزستان، به حالت آماده باش کامل درآمده‌اند.
کد خبر: ۱۳۹۱۰۶۰
 
 به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایسنا؛  معاون درمان علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از آماده‌باش مراکز درمانی خوزستان در پی بحران تنفسی نوزادان خبر داد.

دکتر حبیب حی‌بر در جمع خبرنگاران در این خصوص گفت: با افزایش چشمگیر مراجعات اطفال و نوزادان با علائم آنفلوانزا و تنگی نفس و با توجه به تکمیل ظرفیت مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی ابوذر اهواز، تمامی بیمارستان‌های دارای بخش اطفال و نوزادان استان خوزستان، به حالت آماده باش کامل درآمده‌اند.

دکتر داوود شلیل احمدی، رئیس مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی گلستان اهواز نیز در این رابطه خاطرنشان کرد: بیمارستان گلستان اهواز با تخصیص ۱۰ تخت ویژه، آماده خدمات‌رسانی به بیماران تنفسی است.

در این خصوص دکتر احمدرضا مهتدی، رئیس مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی امام خمینی (ره) اهواز نیز از آماده باش کامل این مرکز برای خدمات‌رسانی به مراجعان با علائم تنفسی خبر داد.

دکتر احمد مشکورنیا، رئیس بیمارستان سینای شهرستان کارون نیز در این رابطه افزود: این مرکز با تمام توان و با استفاده از کلیه ظرفیت، آماده خدمات‌رسانی به بیماران است.

دکتر علیرضا رفعتی نوایی، رئیس بیمارستان سوانح سوختگی طالقانی اهواز در همین رابطه گفت: این مرکز با اختصاص ۱۵ تخت به بیماران ارجاعی از بیمارستان ابوذر اهواز، آماده خدمات‌رسانی است.
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها