وزیر کشور: اجازه روایت‌ سازی دروغین به دشمن ندهیم

وزیر کشور بر ضرورت آگاهی کامل از جنگ شناختی دشمن تاکیدکرد و گفت: به تاسی از جهاد تبیین حضرت زینب (س)، اجازه روایت‌سازی‌های دروغین به دشمن ندهیم.
کد خبر: ۱۳۸۸۹۱۱

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، احمد وحیدی روز چهارشنبه در جمع کارکنان این وزارت‌خانه با تبریک سالروز میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار افزود: دوام قیام حضرت سید الشهدا(ع) به خاطر رشادت‌های حضرت زینب سلام الله علیها بود و این بانوی عزیز اسلام پیام آزادی بخش حضرت امام حسین(ع) را به گوش همه رساند.

وزیر کشور با اشاره به جهاد تبیین حضرت زینب (س) در افشاگری جنایت یزیدیان اظهار کرد: تاکید رهبر عزیز انقلاب اسلامی بر جهاد تبیین ناظر به همین امر است که رسوا کردن اقدامات پلید و معاندانه دشمن، اثرگذاری دارد.

وحیدی اضافه کرد: دشمن همواره به دنبال عوض کردن جای جلاد و شهید است و در صحنه کربلا، یزیدیان به دنبال باطل جلوه دادن قیام حق حضرت امام حسین(ع) بودند اما توطئه شومشان با جهاد تبیین حضرت زینب(س) نقش بر آب شد.

وی با بیان اینکه این رویه محدود به آن دوران نیست و دشمنان اسلام همواره این رویکرد را دنبال می‌کنند؛ ادامه داد: در همین اوضاع و احوال کنونی نیز شاهد جنگ روایت‌های دشمن و ترویج دروغ هستیم.

وزیر کشور تاکید کرد: باید با شناخت و آگاهی کامل در جنگ شناختی دشمن عمل کنیم. امروز اقدام بسیجی مخلص و انقلابی که در عرصه تامین امنیت مردم جان‌نثاری می‌کند، از سوی دشمن به نوع دیگری روایت‌گری می‌شود و این اوج رذالت و پستی است.

وحیدی تصریح کرد: به تاسی از قیام حضرت زینب(س) اجازه روایت سازی‌ های دروغین را به دشمنان اسلام و کشور ندهیم.

وی یادآور شد: یکی از مسائل مهم که از سوی رسانه های دشمن تبلیغ می شود، مساله زن و زندگی است که تلاش دارند گفتمانی غیر از نگاه اسلام و دین را ترویج دهند.

وزیر کشور خاطرنشان کرد: زن جایگاه بسیار کلیدی در اسلام دارد و طبیعی است که این زن باید در خط و امتداد حضرت زینب کبری(س) عمل کند.

وحیدی با بیان اینکه زن ایرانی زندگی در مسیر حضرت زینب را آموخته است و تحت تاثیر القائات دروغین دشمن قرار نمی گیرد، گفت: همه مردان و زنان به عظمت، شجاعت و صبر حضرت زینب ارادت دارند و باید از سیره و الگوی رفتاری و عملی این بانوی عزیز اسلام برای رشد و تعالی بهره‌مند شویم.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها